Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bravo vipy, nauči ove katastrofičare osnovama! ovo je više postalo smiješno čitat! sad su svi gurui za pad, koei 200, dlkv 145,66 i slične gluposti sam čito i kad je raslo pa se tako dalo nać ingre na 120 000 atpl na 6000 ledo na 50 000… analogno tome zaključak donesite sami za što je vrijeme! [wink]

ma bravo, jedino što je zaboravio staviti koliki je vremenski raspon ovog ciklusa
[rolleyes]

I love the Smell of Profits in the Morning

meni samo smeta drukanje,

@ fazan,
Mislim da je TA trenutno dominantna na trzistu… tako da bi ti trebao dati analizu

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

@ fazan

totalno si fulo poantu posta [rolleyes]

pa dao sam … ide na 500,00 kn …

doduše, po grafikonu će zaključne cijene biti oko 600,00 kn, dočim očekujem poneku sjenu da zaluta u ‘negativan teritorij’

krajem 2006. se cijena odbijala od te razine, pa ju je probila, i zatim joj služila kao otpor …

I love the Smell of Profits in the Morning


@ fazan totalno si fulo poantu posta [rolleyes]

ajde da i ja jednom promašim …

I love the Smell of Profits in the Morning


pa dao sam … ide na 500,00 kn …

doduše, po grafikonu će zaključne cijene biti oko 600,00 kn, dočim očekujem poneku sjenu da zaluta u ‘negativan teritorij’

krajem 2006. se cijena odbijala od te razine, pa ju je probila, i zatim joj služila kao otpor …


ja sam ga prodao po 1100,
hebemu misa
vidim da te je TA obuzela.
Ja bih ti predlozio da dignes oko 600 cisto zbog nekih razlika koje su bile u fin izvjescima 2005 i 2007[wink]

OVO NIJE PRIJEDLOG ZA KUPNJU ILI PRODAJU

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

a sunac mu poljubim, ionako sam ti sutra htio poslati tablice .. malo sam ih modificirao … ne štimaju mi EBITDA iz analize FI i povijesna usporedba, + fali mi EV

kako znam da si ti dobro srce, sa sigurnošću mogu tvrditi da ćeš otkloniti nedostatke [smiley][smiley]

nego, mene muče razlike koje su bile u GFI 2006. – 2007., pusti ti sada 2005.

I love the Smell of Profits in the Morning


ja sam ga prodao po 1100, hebemu misa vidim da te je TA obuzela.

dobar short
[thumbsup]

I love the Smell of Profits in the Morning

sto te muci?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

ajd sutra … kasno je sada da o tome razmišljam …

buš videl, dodao sam indexe, povijesne cijene …

I love the Smell of Profits in the Morning

vipy:

ja sam ga prodao po 1100, hebemu misa vidim da te je TA obuzela. ”

dobar short
[thumbsup]


kupio ga mjesec dana ranije, nisam ga prodao po 1250, mislio mirovinci to dizu na 1500
koji naivac[cry]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

da, ti si bio glavni druker (ne u negativnom smisliu ove riječi) za te mirovince … a meni stvarno nije bilo jasno što si vidio u njima …

njih ne zanima rast dionica, već samo dividenda da mogu isplaćivati umirovljenike …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close