Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Anricom je u pravu, imam nažalost jednog prijatelja koji je uzeo ATPL na 3700, pa dokupio na 3200, pa dokupio na 2600, pa nažalost puko i prodao na 2000, nije izdržao. Sad bi htio ATPL na 1000 da ponovo kupi, al bojim se da ne bu išlo. [wink]


Anricom je u pravu, imam nažalost jednog prijatelja koji je uzeo ATPL na 3700, pa dokupio na 3200, pa dokupio na 2600, pa nažalost puko i prodao na 2000, nije izdržao. Sad bi htio ATPL na 1000 da ponovo kupi, al bojim se da ne bu išlo. [wink]

i sad pise na forumu [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Šta je ovo ovdje ljudi pa tu sad svi drukaju prema dolje .Svi rasprodali dionice pa su sad u cash-u.Iddemo dolje na 3000 bodova ,ma i to je precijenjeno .2500 realnost ,zato idemo dolje[bye][bye][bye]

To je super znaš što nam je činiti kad najveći optimisti postanu pesimisti.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4bd5e849-367e-4f7e-93d7-e021d550115c&open=sec

bas me zanima kad ce ZSE pocet pratit ostale burze . ocito da ih ZSE prati samo dok su u padu ..[cry]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

Medonje su gadno stradali u americi prošli tjedan, na put opcijama.

Vipy, nema tog na forumu, a bojim se više ni na burzi.

Sumnjam da će doći do daljnjeg pada CROBEXA, mišljenja sam da je ovo bio zadnji negativni trend, no vidjet ćemo, ušli smo u zonu stabilnosti, te BF neće ili barem ne bi trebao izazvati nikakve oscilacije na ZSE, jer to nikome nije u interesu.


Medonje su gadno stradali u americi prošli tjedan, na put opcijama.

Vipy, nema tog na forumu, a bojim se više ni na burzi.


pa ak ima bisera koji misle kako tijekom ljeta ljudi vade novce iz fondova (treba platiti ljetovanje) [lol] [lol], a zaboravljaju kako cash dolazi tijekom ljeta u HR (turizam), tvoj frend se uvijek moze vratiti na burzu i pisati na forumu [thumbsup]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


zmrklic: ” Medonje su gadno stradali u americi prošli tjedan, na put opcijama. Vipy, nema tog na forumu, a bojim se više ni na burzi. ” pa ak ima bisera koji misle kako tijekom ljeta ljudi vade novce iz fondova (treba platiti ljetovanje) [lol] [lol], a zaboravljaju kako cash dolazi tijekom ljeta u HR (turizam), tvoj frend se uvijek moze vratiti na burzu i pisati na forumu [thumbsup]

Dobra dobra!!!!

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Moze se vratiti na burzu ali nece , i zao mi je da je izgubio novce. [bye]

Onda sutra ? up up ? [proud]


Moze se vratiti na burzu ali nece , i zao mi je da je izgubio novce. [bye]

Onda sutra ? up up ? [proud]


Kod mene nikad UP, UP niti Down, Down

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Kolege novi sam na forumu.Malo sam listao unazad pa sam se odlucio ukljucit.Kesa nemam 100% sam u dionicama,ali kada sam ostao bez kesa tj.kad sam kupio dionicu shvatio sam da nisam morao gledati sta da kupim jer stogod da sam kupio isto bi mi bilo.Cuo sam ”prazna” objasnjenja zasto nam je burza uzdrmana.Najprije: nasi izvori,zatim ovaj ce sastavit vladu, onaj ce sastavit vladu,izbori u Srbiji odcjepljenje Kosova,pa ZERP pa kriza u Americi,Aziji,pa ukljucenje u NATO.Na kraju su govorili da firme zavise od GFI.Stigose nam i jako dobra GI ali sve je to bilo uzalud CROBEX i dalje pada.Sada sam siguran da cijelo ovo vrijeme je bilo samo jedna prevara.Tu prevaru pomazu pojedini forumasi sa svojim drukanjem pa me zanima dali su placeni po postu i rade li to po necije nalogu ili iz osobne koristi?Sutra i iducih dana me jako zanima tok kretanja ako nastavimo po dosadasnjem trendu to je potvrda te velike prevare koju upravo ovih dana analiziraju jedan krug pravnika i mislim da bi moglo doci do tuzbe zbog manipulacije trzistem i ulagacima.Cekamo reakciju g.Samodola da se ocita na upuceni dopis koji cu prosljediti na forum.

e hebiga Dylane,
drukanje nije zabranjeno na forumu
tako da nema svrhe pisanja Samodolu

nedavno je bilo u eng da ce se istraziti pokretace glasina kako je jedna banka pred propascu zbog sumnje da su je pokrenuli oni koji su bili short na njoj

opisali su ih kao trash ‘n’ cash

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close