Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

wunderkind:

jesi prodo zlato?

Pola na 1004. Ostalo stoji do daljnjeg. Taj cash prebacio u CHF tako da se moze reci da sam na neki nacin i dalje u zlatu.


Do sada si pisao gluposti sada si počeo i lagati još da počneš krasti i onda si stvarno cool tip.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Meni samo nije jasno kako administrator ne briše te tvoje glupe i maloumne postove.

To kako pogađaš vidili smo sa cijenom zlata i kako si upućen, ti da imaš imalo pameti poslije onakvih promašaja oko cijene zlata ili bi promijenio nick ili bi prestao pisati tako da ljudi malo zaborave tko je i kakve gluposti pisao ali očito nemaš.

Kojih crnih promasaja sa zlatom? Na kojoj si ti drogi? Pa pogledaj cijenu zlata kada sam pisao da ulazim a pogledaj je danas!!!! Od ljeta je to solidno naraslo. A kaj ti ja mogu, nisam ja kriv sto ti se nagomilao minus. Kako stvari stoje jos ce ti malo i narasti. Sorry, NHF ali cini mi se da tako stvari stoje. [wink]

skype - ivek1234


na samprasovoj sam strani ovaj put, sad si ga ivek stvarno pretjero, no to je čisti buy signal! [wink]

A decki, tko vas drzi. Burza se sutra otvara u 10:00 pa raspalite po asku! [thumbsup]

Jos sam ja optimista! Nemam pojma zasto je nestao OPR-ov post u kojem predvidja Crobex ispod 2500. Jednostavno je nestao….

Opr, ponovi post….

skype - ivek1234

a viro prosviro…
aj, lipo priznaj da si ovdika zaguca …deb[color=blue]iln[/color](el)o.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

a tko guca
ponekad i štuca.
oće, forumaši, oće…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

wunderkind:

na samprasovoj sam strani ovaj put, sad si ga ivek stvarno pretjero, no to je čisti buy signal! [wink]

A decki, tko vas drzi. Burza se sutra otvara u 10:00 pa raspalite po asku! [thumbsup]

Jos sam ja optimista! Nemam pojma zasto je nestao OPR-ov post u kojem predvidja Crobex ispod 2500. Jednostavno je nestao….

Opr, ponovi post….


Ma meni nije stvarno jasno šta ti radiš ovdje i zašto pišeš, ugasi komp i kada crobex dođe na 2500 ti se onda vrati a do tada idi planinariti.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Blaaa, niko nije toliki genije da pogodi dno.
Jesu li ovo cijene na kojima se u slučaju kupnje može očekivati prinos u iduće 2 godine?
3600, 3200, gdje je tocno dno … svejedno. Spreman sam se kladit protiv crobexa ispod 2500, ako netko hoće, Ivek ? [lol]


Blaaa, niko nije toliki genije da pogodi dno. Jesu li ovo cijene na kojima se u slučaju kupnje može očekivati prinos u iduće 2 godine? 3600, 3200, gdje je tocno dno … svejedno. Spreman sam se kladit protiv crobexa ispod 2500, ako netko hoće, Ivek ? [lol]

apsolutno.
sve je u sferi špekulacija.
više ili manje izglednih.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Blaaa, niko nije toliki genije da pogodi dno. Jesu li ovo cijene na kojima se u slučaju kupnje može očekivati prinos u iduće 2 godine? 3600, 3200, gdje je tocno dno … svejedno. Spreman sam se kladit protiv crobexa ispod 2500, ako netko hoće, Ivek ? [lol]

ako vam je horizont godinu ili dvije, kako kolega kaže, zar uistinu mislite da tijekom tog razdoblja grobi neće preko 4000?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Jos sam ja optimista! Nemam pojma zasto je nestao OPR-ov post u kojem predvidja Crobex ispod 2500. Jednostavno je nestao…. Opr, ponovi post….

Kako da ga ponovim kada su mi ga izbrisali?
Valjda je izazvao salvu negodovanja, pa su da ne moraju sve brisati izbrisali samo moju malenkost. A Ivek vidim da ti vodiš jalove rasprave. Kako ti se samo da? Ja napišem, izazovem buru i zbrišem.[proud]
Najgore je što mi optimisti koji pišu da će Crobex do lipnja na 5000 podsvjesno vjeruju.
I ja sam optimista. Uvjeren sam u oporavak kad prođu ova šugava vremena hlađenja. Zato pamet u glavu, ne zamarati se time što crobex propada, nego treba skupljati sredstva i čekati sa novcima za nakrcavanje. Dionice se kupuju kad fondovi rasprodaju dionice zbog isplate udjelničara koji vidjevši stalne minuse misle da nema više oporavka.
A mi, mali investitori, smo ipak pametniji?

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

febo:

onda idemo li na 3200 ove godine ili ne….primaju se oklade…
[smiley]

Ispod 3000 – ja se kladim. Nego, gdje cemo uplate i koji su koeficijenti? Ja sam za i spreman sam staviti lovu na ovo sto sam napisao….

ivek, cijenim tvoje mišljenje, jel bi mogao argumentirati zašto vidiš crobex ispod 3000?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


febo: ” onda idemo li na 3200 ove godine ili ne….primaju se oklade… [smiley] ” Ispod 3000 – ja se kladim. Nego, gdje cemo uplate i koji su koeficijenti? Ja sam za i spreman sam staviti lovu na ovo sto sam napisao….

Obzirom da su medvjedi glasniji omjer 1:1 je dovoljno pošten. Iznos mora biti dovoljno velik da BOLI. Ako si za željno te očekujem kao i sve zainteresirane.

New Report

Close