Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


George W. Bush u Hrvatskoj, događaj visokog sigurnosnog i inog rizika, jasno je da se dogodio pad u petak! Sve prošlo u superlativima OK, teksaški ležerno, nadam se i učinkovito; JA u ponedjeljak očekujem rast!

ja bih prije rekao skupljanje jeftinih dionica na ovim razinama još neko vrijeme.
Nema rasta dok neko ne potegne od velikih igrača, a što se casha tiče ima ga i previše samo se treba dovoljno jeftino nakupovati da bi opet zaradili par stotina posto

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4bd5e849-367e-4f7e-93d7-e021d550115c&ref=lastadd
nadam se nadam [sad][proud]

najvrednije stvari u životu su besplatne

onda idemo li na 3200 ove godine ili ne….primaju se oklade…
[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


onda idemo li na 3200 ove godine ili ne….primaju se oklade… [smiley]

A imaš love za isplatiti oklade?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

ovisi kolko uplatite
[wink]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


onda idemo li na 3200 ove godine ili ne….primaju se oklade…
[smiley]

Ispod 3000 – ja se kladim. Nego, gdje cemo uplate i koji su koeficijenti? Ja sam za i spreman sam staviti lovu na ovo sto sam napisao….

skype - ivek1234

jesi prodo zlato?

febo:

onda idemo li na 3200 ove godine ili ne….primaju se oklade…
[smiley]

Ispod 3000 – ja se kladim. Nego, gdje cemo uplate i koji su koeficijenti? Ja sam za i spreman sam staviti lovu na ovo sto sam napisao….


jel vi to uvodite opcije na index ,
ako ide gore super zaraditi cu na dionicama , a ako padne dobiti cu opkladu pa eto opet dobro .
a , treba se svakao zastiti .[tongue]

najvrednije stvari u životu su besplatne


jesi prodo zlato?

Pola na 1004. Ostalo stoji do daljnjeg. Taj cash prebacio u CHF tako da se moze reci da sam na neki nacin i dalje u zlatu.

skype - ivek1234

febo:

onda idemo li na 3200 ove godine ili ne….primaju se oklade…
[smiley]

Ispod 3000 – ja se kladim. Nego, gdje cemo uplate i koji su koeficijenti? Ja sam za i spreman sam staviti lovu na ovo sto sam napisao….


Meni samo nije jasno kako administrator ne briše te tvoje glupe i maloumne postove.

To kako pogađaš vidili smo sa cijenom zlata i kako si upućen, ti da imaš imalo pameti poslije onakvih promašaja oko cijene zlata ili bi promijenio nick ili bi prestao pisati tako da ljudi malo zaborave tko je i kakve gluposti pisao ali očito nemaš.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

jel vi to uvodite opcije na index ,

Kada nece oni na ZSE krajnje je vrijeme da proradi “black market” [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

ivek123:

wunderkind:

jesi prodo zlato?

Pola na 1004. Ostalo stoji do daljnjeg. Taj cash prebacio u CHF tako da se moze reci da sam na neki nacin i dalje u zlatu.

Do sada si pisao gluposti sada si počeo i lagati još da počneš krasti i onda si stvarno cool tip.

jel ko kad vidio citiran post prije nego je napisan!? [lol]

na samprasovoj sam strani ovaj put, sad si ga ivek stvarno pretjero, no to je čisti buy signal! [wink]

New Report

Close