Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


plavi: ” Ode Končar kako sam i predvidio , mislim da smo vrlo blizu 650 kuna. Kupnje od 600 ima već 3141 komada, a prodaje do 650 samo 520. [smiley1] ” Plavi sto to vidis??? Meni izgleda suprotno: ……mala kolicina ……zadnjih 60 dana cijena ide down (down trend) ……cijena KOEI je jos daleko do ozbiljnije tocke proboja 655-670, a za to ce trebati i ozbiljnija likvidnost Reci nam Plavi radije malo o PBZ-u, tu si ti strucnjak samo ako hoces biti iskren: Kako dugo ce ona jos biti u bazi i koji eventualni dogadjaji oko nje slijede???

Kolega mislim da vidim dobro što se tiće KOEI , eto vrijeme će pokazati ( vjerovatno 1. mj. 2007. )
PBZ?
Što reći više kada je sve već rečeno.
Veliki su zadnjih dana ulazili oko 1150, FI sa uključenom dokapitalizacijom se bliži, dobit rekordna blizu 1 milijardu također.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

mreich:

Čitam ovo gore i jednostavno nemrem vjerovati da se neko zamara takvim konstrukcijama i još k tome vjerojatno pogrešnim. I još s “par komada”, nemrem vjerovat.

Ma kaj ne možeš vjerovat. Čovjek bi prodao Varteks, a kupio ELKU [smiley2]

Po čemu su pogrešne. Ako neka dionica jedva da raste ovih dana, štoviše vrlo je nategnuta kupnja , i onda na kraju dana netko uzme 10tak komada dionice koja košta 120 kuna (ako je tebi to puno 1200 kuna ,svaka čast) i onda se drugi dan opet to isto događa, onda sam ja zaključio da su to fondovi jer teško mi je zamisliti da netko to radi za sebe…a što se tiče opaske vedrana-bmw, sad vidim da ćeš i dalje sanjati o bmw-u osim možda o kockici. za nju valjda imaš?[smiley1]

Alien:

ARMANI: ” Nažalost nisam uspio ujutro kupiti fnvc, otišlo je predaleko , gledajući ovaj nalog na kupnji koji je 1 lipu ispod prodaje vidi se očita namjera umjetnog dizanja cijenice. Možda ja griješim , ali sa druge strane trenutno se vidi da prave kupnje preko 620 baš i nema. [smiley6] Ipak ću sačekati , kao i na PBZ. Mući me samo ovaj chag. ” Reklo bi se da ste pogrijesili kolega i to grdo.

Zašto sam pogriješio gospon?Nitu u džep niti iz džepa.
Prosječna cijena je 662 kune , a kupnjice i dalje preko 620 jako malo.
Nema veze ako ode propuštena prilika ali nikako greškica.
[smiley2][smiley4]

Pa ak je Vama malo 1.200.000 kn prometa danas (a sav je ostvaren na cijenama preko 620) onda se ja ispricavam. Meni je milja i 200 somova puno.

Pozdrav svima…ima neko savjet vezano za dionicu Vupik..dali je sada pravi trenutak za kupit ju??

Danas je promet sa Fnvc 1.201.314 slavuja, količina 1.813 komada, prosječna cijena 662 slavuja. Jučer je prošlo 1.181 komada, promet 738.327 slavuja, prosječna cijena 625 slavuja. Tako kaže drvo koje svira, hi,hi,hi
Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

I zanimljivo kako se danas pazilo da se ne prijeđe dozvoljeni Samodolov limit pa da se trgovina blokira, došli su tik do granice ali ju nisu prešli.

Jucer malo neobican promet na ELPR,prati li netko ovu dionicu cini mi se da je netko krenuo lagano u sakupljanje

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Jucer malo neobican promet na ELPR,prati li netko ovu dionicu cini mi se da je netko krenuo lagano u sakupljanje

Mirko G.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Nikad nisam uspio shvatiti ljudsku glupost. Da remiziramo…

nekoliko desetaka milijuna kuna upucano je u ADRS na cijenama iznad 455. Potpisan je ugovor s CEFTA-om sto za ADRS grupu znaci barem 30% vece prihode i naposlijetku vise nego dobri 3Q rezultati, o spekulacijama o prodaji duhanskog dijela da i ne govorim, i ekipa rasprodaje svoj jad i bijedu budzasto…. posebno su mi mili oni sto prodaju 3 (!) dionice, pa jel se to uz naknadu uopce isplati?! Zbogom pameti

p.s. evo, mozete slobodno prodati ovom sa 22000 komada na kupnji po 429

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Nikad nisam uspio shvatiti ljudsku glupost. Da remiziramo… nekoliko desetaka milijuna kuna upucano je u ADRS na cijenama iznad 455. Potpisan je ugovor s CEFTA-om sto za ADRS grupu znaci barem 30% vece prihode i naposlijetku vise nego dobri 3Q rezultati, o spekulacijama o prodaji duhanskog dijela da i ne govorim, i ekipa rasprodaje svoj jad i bijedu budzasto…. posebno su mi mili oni sto prodaju 3 (!) dionice, pa jel se to uz naknadu uopce isplati?! Zbogom pameti p.s. evo, mozete slobodno prodati ovom sa 22000 komada na kupnji po 429

…ja bi radije prodao onom iznad koji nudi lipu više, što je da je…

[smiley2]

Autor ne posjeduje dionice adrs

Scio me nihil scire

Zanemarite gornji post… posao obavljen, paket po niskoj cijeni provucen

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Nikad nisam uspio shvatiti ljudsku glupost. Da remiziramo… nekoliko desetaka milijuna kuna upucano je u ADRS na cijenama iznad 455. Potpisan je ugovor s CEFTA-om sto za ADRS grupu znaci barem 30% vece prihode i naposlijetku vise nego dobri 3Q rezultati, o spekulacijama o prodaji duhanskog dijela da i ne govorim, i ekipa rasprodaje svoj jad i bijedu budzasto…. posebno su mi mili oni sto prodaju 3 (!) dionice, pa jel se to uz naknadu uopce isplati?! Zbogom pameti p.s. evo, mozete slobodno prodati ovom sa 22000 komada na kupnji po 429

Podržavam kolegu nathanačetrd. Ako Adris ne poraste ovih dana nakon ovih dobrih vijesti , ne znam kada će.
Pa pobogu ljudi što prodajete tako jeftino?
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close