Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čitam ovo gore i jednostavno nemrem vjerovati da se neko zamara takvim konstrukcijama i još k tome vjerojatno pogrešnim. I još s “par komada”, nemrem vjerovat.

Ma kaj ne možeš vjerovat. Čovjek bi prodao Varteks, a kupio ELKU [smiley2]

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Ako stvarno to zeli, molio bih ga da mi se javi na pp…dajem mu 145 po dionici[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ode Končar kako sam i predvidio , mislim da smo vrlo blizu 650 kuna.
Kupnje od 600 ima već 3141 komada, a prodaje do 650 samo 520.
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Ova dionica bi trebala imati ticker TBGN (tobogan)

Opet se kontrolira cijena Končara , ali dosta bojažljivo.

Nažalost nisam uspio ujutro kupiti fnvc, otišlo je predaleko , gledajući ovaj nalog na kupnji koji je 1 lipu ispod prodaje vidi se očita namjera umjetnog dizanja cijenice.
Možda ja griješim , ali sa druge strane trenutno se vidi da prave kupnje preko 620 baš i nema. [smiley6]

Ipak ću sačekati , kao i na PBZ.
Mući me samo ovaj chag.

[b]Fashion and Stocks[/b]

Koja bonaca danas na ZSE. INA 180,000kn -1.36.% Prometi nikakvi.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Nažalost nisam uspio ujutro kupiti fnvc, otišlo je predaleko , gledajući ovaj nalog na kupnji koji je 1 lipu ispod prodaje vidi se očita namjera umjetnog dizanja cijenice.
Možda ja griješim , ali sa druge strane trenutno se vidi da prave kupnje preko 620 baš i nema. [smiley6]

Ipak ću sačekati , kao i na PBZ.
Mući me samo ovaj chag.

Reklo bi se da ste pogrijesili kolega i to grdo.

Trenutno je ZSE na -0,97 % i mislim da to nije slučajno. ATPL 900,00 ,DLKV 805,00 , IGH 3721,00 , INA 2188,00, PBZ 1101,00 , TNPL 3466,00 , ZLAR 380,00 . Sve su to stabilne dionice bez razloga za pad , ali mislim da ih ruše radi završnog porasta. IMHO:


Trenutno je ZSE na -0,97 % i mislim da to nije slučajno. ATPL 900,00 ,DLKV 805,00 , IGH 3721,00 , INA 2188,00, PBZ 1101,00 , TNPL 3466,00 , ZLAR 380,00 . Sve su to stabilne dionice bez razloga za pad , ali mislim da ih ruše radi završnog porasta. IMHO:

Kraj je godine,fondovi se spremaju za ulazak u iduću godinu po jeftinijim cijenama[smiley10]
Naki će već 15.01. imati rast 5-6% [smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


ARMANI: ” Nažalost nisam uspio ujutro kupiti fnvc, otišlo je predaleko , gledajući ovaj nalog na kupnji koji je 1 lipu ispod prodaje vidi se očita namjera umjetnog dizanja cijenice. Možda ja griješim , ali sa druge strane trenutno se vidi da prave kupnje preko 620 baš i nema. [smiley6] Ipak ću sačekati , kao i na PBZ. Mući me samo ovaj chag. ” Reklo bi se da ste pogrijesili kolega i to grdo.

Zašto sam pogriješio gospon?Nitu u džep niti iz džepa.
Prosječna cijena je 662 kune , a kupnjice i dalje preko 620 jako malo.
Nema veze ako ode propuštena prilika ali nikako greškica.
[smiley2][smiley4]

[b]Fashion and Stocks[/b]


Ode Končar kako sam i predvidio , mislim da smo vrlo blizu 650 kuna. Kupnje od 600 ima već 3141 komada, a prodaje do 650 samo 520. [smiley1]

Plavi sto to vidis???
Meni izgleda suprotno:
……mala kolicina
……zadnjih 60 dana cijena ide down (down trend)
……cijena KOEI je jos daleko do ozbiljnije tocke proboja 655-670, a za to ce trebati i ozbiljnija likvidnost

Reci nam Plavi radije malo o PBZ-u, tu si ti strucnjak samo ako hoces biti iskren:
Kako dugo ce ona jos biti u bazi i koji eventualni dogadjaji oko nje slijede???

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

New Report

Close