Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Navodno je Korade uhvaćen pa bi mogli dalje, mirno nastavit sa padom…

asdfgh123:
” IPO kao dugoročno ulaganje

MGMA – 238 – 205
ATGR – 935 – 790
OPTE – 265 – 150

Što kažete na ovo:
MGMA-R-A = 4*VART-R-1?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Lucijan: ” Bez mojeg komentara….ali sigurno zasluzuje od gospode sa ZSE…HANFE….Markovog Trga…Pantovcaka..itd http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=6e22769d-340a-4f3c-b0ff-d85ab89d2b96&open=sec Pozdrav ” ajde daj se smiri kome nije jasno da je 2007 bila balon taj nek se kani corava posla

Kolega ne znam na osnovu cega procijenjujete moju uzbudjenost ili nesvjesnost proslogodisnjih cijena…samo prenosim clanak iz doticnih novina uz dodatak za potrebom njegovog komentiranja od starne drzavnih institucija.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

mi danas padamo jer je Makedonija odbijena tj. nije dobila pozivnicu što znači nesigurnost u regiji.[bye]

nisam ovo ozbiljno mislio[lol] [lol] [lol]

... otišli su bikovi uzalud ...

E sad će mali zakucavati ovu jadnu prodaju na DLKV, TISK-u i VIRO-u.
Pa dokle???

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

lose vijesti iz sad
tek cemo sad vidjeti kaj znaci pad


IPO kao dugoročno ulaganje

MGMA – 238 – 205
ATGR – 935 – 790
OPTE – 265 – 150

Kome prognozirate da će prvi dostići cijenu IPO-a.

Ja mislim :

ATGR – 6 mjeseci, do kraja godine imat će u vlasništvu najmanje 50 ljekarni (sad imaju 28), mada je plan bio 100, ali bit će 100 do kraja 2009. Amožda i više od 100.
MGMA – godinu dana
OPTE – 6 godina, još kad to kažem ja a ja sam optimist 🙂

"sve što je teško nije vrijedno truda" ...Homer Jay Simpson


TheStyx: ” Lucijan: ” Bez mojeg komentara….ali sigurno zasluzuje od gospode sa ZSE…HANFE….Markovog Trga…Pantovcaka..itd http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=6e22769d-340a-4f3c-b0ff-d85ab89d2b96&open=sec Pozdrav ” ajde daj se smiri kome nije jasno da je 2007 bila balon taj nek se kani corava posla ” Kolega ne znam na osnovu cega procijenjujete moju uzbudjenost ili nesvjesnost proslogodisnjih cijena…samo prenosim clanak iz doticnih novina uz dodatak za potrebom njegovog komentiranja od starne drzavnih institucija. Pozdrav

ne vidim zasto bi trebao itko ovakve stvari komentirati

Ode VIRO onaj veliki nalog. Nema nam spasa…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ja se još uvijek držim prognoze da krajem četvrtog mjeseca počinje proljeće. Držim nešto love za dokup poslije četrnaestog a tri dana zaredom nisam izgubio ni kune pa se idem napiti i valjati ko ovi smajlići[lol] [wink][lol]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Do kraja u blokadu bi mogao VIRO.
Europa lagano u crvenom.
Futuresi u crvenom.
ALI, zeleno svijetlo za NATO !!![thumbsup]
Croby -0,30%

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Zato jer se u normalnim i odgovornim institucijama vlasti ovakve stvari moraju komentirati i u drzavama s takvim uredjenjem se to i cini.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close