Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


– izašla odlična GFI

Kako koji, neki su poprilično razočarali.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


…uvijek ima više onih koji prodaju…jer onog trena kada netko kupi postaje potencijalni prodavač…

…a kad proda postaje potencijalni kupac…… i tako u nedogled
[smiley]


Sada je upravo završila i posljednja stvar koja utječe na tržište:

– Kosovo priznalo neovisnost – nema ustanka
– Hr priznala Kosovo – nema paljenja Hr zastava i trgovina
– izašla odlična GFI
– ukinut ZERP
– nastavljeni pregovori sa EU
– pozvani u NATO
– dolazi Bush

E sad kad je sve to dobro prošlo sad možemo na miru padati. Ništa nas neće smetati.

Plus:
-Kod nas pobijedio HDZ, tj. nema PKD-a
-U Srbiji pobijedio Tadić
-nema globalne krize što se vidi po kretanju indexa vani
-kod nas smanjena planirana inflacija s 6,2 na 4,5
-povećanje industrijske proizvodnje u siječnju za 7%
Dakle, nepismenjakovići prodavajte i dalje svoje dionice, bogataši vas čekaju na bidu.
[cry]


…a kad proda postaje potencijalni kupac…… i tako u nedogled
[smiley]

…i svi se takmiče tko će na kraju dana manje izgubit…
…i onda su još sretni…

…nema veze što mi je crkla krava…bitno da su susjedu dvije…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


DiAbLeRo: ” Ma nema šanse. Prodaja će se nastaviti, lupanje po bidu svako malo do daljnjega. Samo da mi je znati tko ima više municije. Ovi što prodaju ili ovi što kupuju. [sad] ” …uvijek ima više onih koji prodaju…jer onog trena kada netko kupi postaje potencijalni prodavač…

Slažem se. Još uvijek ima onih koji trebaju novce (prodavači), nego onih kojima novci trenutno, ili dugoročno ne trebaju. Još uvijek mislim, da sviježe love ima premalo, pa i ipo THT,i ostale dionice večinom je blio sa kreditima, marginima…. kupljeno. Sad se prodaje, jer je ponestalo Cash-a.Novac je potrebno ZARADITI drugdje, i eventualno uložiti na burzu dugoročno.[huh]

Može li mi netko reći i jednu negativnu stvar osim što fondovi namjerno ruše? Ali to se da ispraviti ne prodavanjem dionica od strane malih.
Ali argumentirano!


coyote.sk: ” DiAbLeRo: ” Ma nema šanse. Prodaja će se nastaviti, lupanje po bidu svako malo do daljnjega. Samo da mi je znati tko ima više municije. Ovi što prodaju ili ovi što kupuju. [sad] ” …uvijek ima više onih koji prodaju…jer onog trena kada netko kupi postaje potencijalni prodavač… ” Slažem se. Još uvijek ima onih koji trebaju novce (prodavači), nego onih kojima novci trenutno, ili dugoročno ne trebaju. Još uvijek mislim, da sviježe love ima premalo, pa i ipo THT,i ostale dionice večinom je blio sa kreditima, marginima…. kupljeno. Sad se prodaje, jer je ponestalo Cash-a.Novac je potrebno ZARADITI drugdje, i eventualno uložiti na burzu dugoročno.[huh]

Ja ipak mislim da gotovine ima dosta, samo je situacija nesigurna, niko ne zna da li će ovo još dole ili možda gore, kad čemo konačno dobiti pravi znak da će se trend okrenuti, vidjet će se da love ima i da samo čeka, da se trend jednom okrene…

[emo_cool]


Može li mi netko reći i jednu negativnu stvar osim što fondovi namjerno ruše? Ali to se da ispraviti ne prodavanjem dionica od strane malih. Ali argumentirano!

vec sam stoputa napomenuo da je nepocvjerenje (ili strah) najgori neprijatelj burze


dule5: ” coyote.sk: ” DiAbLeRo: ” Ma nema šanse. Prodaja će se nastaviti, lupanje po bidu svako malo do daljnjega. Samo da mi je znati tko ima više municije. Ovi što prodaju ili ovi što kupuju. [sad] ” …uvijek ima više onih koji prodaju…jer onog trena kada netko kupi postaje potencijalni prodavač… ” Slažem se. Još uvijek ima onih koji trebaju novce (prodavači), nego onih kojima novci trenutno, ili dugoročno ne trebaju. Još uvijek mislim, da sviježe love ima premalo, pa i ipo THT,i ostale dionice večinom je blio sa kreditima, marginima…. kupljeno. Sad se prodaje, jer je ponestalo Cash-a.Novac je potrebno ZARADITI drugdje, i eventualno uložiti na burzu dugoročno.[huh] ” Ja ipak mislim da gotovine ima dosta, samo je situacija nesigurna, niko ne zna da li će ovo još dole ili možda gore, kad čemo konačno dobiti pravi znak da će se trend okrenuti, vidjet će se da love ima i da samo čeka, da se trend jednom okrene…

Love ima i viška.Strpljen spašen.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


-Hrvatska ce, nakon ulaska u NATO, morati imati 700 vojnika izvan Hrvatske (u Afganistanu za pocetak), a 700 vojnika u pripremi u Hrvatskoj cijelo vrijeme.
Nažalost naši dečki u vojsci se ionako “tuku” tko će ići u Afanistan (znam iz provjerenih izvora), jer im je plaća od 3-5000 eura mjesečno ovdje nedostižna. Ili kako je rekao jedan moj prijatelj – Ja sam vojnik i idem gdje me šalju, to je moj posao., a još ako je uz to dobro plaćen…. -Godisnja clanarina: Hrvatska ce u NATOvu blagajnu uplacivati 3 milijuna eura godisnje.
Ne trkeljaj bezveze, prijatelj mi je u vojsci i kaže da bi u suprotnom Hrvatska izdvajala min. 6 milijuna eura godišnje za svoje vojne obveze – u konačnici će nas ispasti puno jeftinije nego da imamo svoju vojsku.

Uvijek je pravo vrijeme, pitanje je samo..........za što?


Ja ipak mislim da gotovine ima dosta, samo je situacija nesigurna, niko ne zna da li će ovo još dole ili možda gore, kad čemo konačno dobiti pravi znak da će se trend okrenuti, vidjet će se da love ima i da samo čeka, da se trend jednom okrene…
Prav tako! [thumbsup]
Ali vidim da skupljaju INU i HT na ovim razinama unatoč danu D 14.
Znači li to da neće dati da vrisnu ispod ovoga, samo oni znaju…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Reakcija nije odmah mogla biti jer su manageri na ricku.Kad se vrate mozda odemo u plus.[lol]

New Report

Close