Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ivek123, čuj, pa Tenkista ti je optimista, a ti se slažeš s njim.
Jel to rast na vidiku?

ne nego komet
[cool]

Šta je meni ovo trebalo...


Najomiljeniji sport u ovakim danima mi je PECANJE. Volim staviti mamac dosta duboko.[thumbsup] Ali. Kupujte danas jer mislim da nas čeka rast sutra i slijedeći tjedan.

Ja upecao KOEI jučer na 693[shocked] ali još čuvam nešto keša zss[shocked]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj



@Tenkista

Moram se sloziti sa Tenkistom.

Ali to nije nista novo. ZSE je danas ono sto je “privatizacija” bila 90-tih. Zaboravite Hanfu i sve ostale. Davno sam u jednom postu napisao da se tu nista ne moze nego jednostavno skinuti model i prilagoditi se pa me svi zivi ispljuvali. A sto mislite zasto sam u caschu? Zato sto mi godi brojiti lovu koja se polako topi zbog inflacije? Nema mrdanja do sredine ljeta to je sigurno – moze samo dolje kao sto vidite. A na ljeto ce stvari biti malo jasnije.

Ako neće biti jasnije biti će toplije.

Europa polako izlazi iz minusa.
Belex u laganom minusu, slovenci blizu 1% u plusu (valjda zbog nas)[thumbsup]
A kako se mi vučemo po ovom **3800**. Tražimo školjke?[cool]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

JA ČEKAM DA ODBLOKIRAJU SNBA [wink]
BAGATELA…. !

[color=black][/color]


asdfgh123: ” DiAbLeRo: ” Nažalost, velikih skrivenih naloga na prodaji svugdje gdje pogledam… [sad] A još kad opale po bidu… ” zašto se onda zovu skriveni ako ih ti vidiš. želiš reći da radiš u zse. u suprotnom ne pričaj gluposti, nitko ne može vidjeti skriveni nalog. ” Ajde malo bolje promotri transakcije, pročitaj što se na forumu već pisalo o skrivenim nalozima, pa javi šta si pronašao. Pa onda reci tko od nas dvojice priča gluposti.

Transakcije ne moguće vidjeti u vrijeme kad radi burza, a vi ste vidjeli skrivene naloge sat i pol ranije. O tome ja govorim.

Ja ne kažem da nema naloga, ali tvdrim da ih nije moguće vidjeti unapriijed. Meni se čini da je na Adrisu na kupnji bio skriveni nalog na 390 kuna koji je sada razbijen na nekoliko naloga.

Inače onaj moj post je bio poziv da se dionice ne prodaju i onda više neće padati. Očito su me mali krivo shvatili pa opet prodaju. A fondovi kupuju.

Na Adrisu i Ht-u kupuju definitivno veliki (po nalozima se to vidi). Samo što ne lupaju po asku. Samo do kada će kupovati danas? Čini mi se kupuju veće količine, a onda se maknu sa kupnje kako bi pala cijena do kraja dana. I tako opet. Na adrisu je prošla 1,6 milja po 390 i sad će se pustiti da se sa 100T kuna spusti cijena na 385. I sutra opet ispočetka.


vi ste vidjeli skrivene naloge sat i pol ranije. O tome ja govorim.

Gdje sam to ja vidio skrivene naloge u 8:30??? Moj prvi post je bio oko 9:30 a u 10:07 sam napisao taj o skrivenim nalozima kada su se već debelo pojavili među transakcijama. I onda ja pišem gluposti, a moderator mi briše postove…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

počela paljba po HT, a streljivo za teško topništvo se tek vozi u koloni ,
stoga je ovo paljbena priprema napada
a tek pravi napad i teško topništvo sljedi,
a nešto što se zove kulminacija napada je od 13-16.04,
uživajte[lol]

netko je super ”tipovo” pocetkom krajm proslog tjedna da ce ovo bit tjedan gradevinara…NHF [thumbsup]

Glory, glory, Man United!!


Primanje Hrvatske u NATO je najveća stvar za našu državu nakon priznanja Hrvatske kao države.[thumbsup] Evo češka je već 9 godina u NATOu i više o pola stanovnika misli da je je doprinijelo stabilnosti zemlje.

U Češkoj – Slovačkoj je nakon primanja u NATO došlo do pada vrijednosnica, a ako to nije dovoljno pročitajte moj slijedeći post

New Report

Close