Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako ne možeš vidjeti ,kupuješ i kupuješ a ono stoji ista cifra

evo nas u minusu crobex, -0,04

Najomiljeniji sport u ovakim danima mi je PECANJE.
Volim staviti mamac dosta duboko.[thumbsup]
Ali. Kupujte danas jer mislim da nas čeka rast sutra i slijedeći tjedan.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

agrokor u padu…ponovo ću kupiti Ledo…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

DiAbLeRo:

Nažalost, velikih skrivenih naloga na prodaji svugdje gdje pogledam… [sad] A još kad opale po bidu…

zašto se onda zovu skriveni ako ih ti vidiš. želiš reći da radiš u zse.

u suprotnom ne pričaj gluposti, nitko ne može vidjeti skriveni nalog.


Ajde malo bolje promotri transakcije, pročitaj što se na forumu već pisalo o skrivenim nalozima, pa javi šta si pronašao. Pa onda reci tko od nas dvojice priča gluposti.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Kako ne možeš vidjeti ,kupuješ i kupuješ a ono stoji ista cifra

da, ali u 8.30 to ne možeš isprobati i to na većini dionica.

Meni se čini da i na kupnji ima skrivenih naloga. ADRS na 390, HT na 317. Sve je to premalo za zadržati se na toj razini, ako netko želi prodati veću količinu dionica.

Meni se čini ADRS 6000 komada po 390 = 2.340.000 kuna. Dovoljno barem za pola dana, a sobzirom na ove promete, možda bude dosta i do ponedjeljka. Ionako sutra burza radi skraćeno ili uopće ne radi

Odakle ti to da burza sutra radi skraćeno? Ili uopće neradi?

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

@Tenkista

Moram se sloziti sa Tenkistom.

Ali to nije nista novo. ZSE je danas ono sto je “privatizacija” bila 90-tih. Zaboravite Hanfu i sve ostale. Davno sam u jednom postu napisao da se tu nista ne moze nego jednostavno skinuti model i prilagoditi se pa me svi zivi ispljuvali. A sto mislite zasto sam u caschu? Zato sto mi godi brojiti lovu koja se polako topi zbog inflacije? Nema mrdanja do sredine ljeta to je sigurno – moze samo dolje kao sto vidite. A na ljeto ce stvari biti malo jasnije.

skype - ivek1234



@Tenkista
Moram se sloziti sa Tenkistom. Ali to nije nista novo. ZSE je danas ono sto je “privatizacija” bila 90-tih. Zaboravite Hanfu i sve ostale. Davno sam u jednom postu napisao da se tu nista ne moze nego jednostavno skinuti model i prilagoditi se pa me svi zivi ispljuvali. A sto mislite zasto sam u caschu? Zato sto mi godi brojiti lovu koja se polako topi zbog inflacije? Nema mrdanja do sredine ljeta to je sigurno – moze samo dolje kao sto vidite. A na ljeto ce stvari biti malo jasnije.

Kakve to sad veze ima s godišnjim dobima??Daj pojasni molim te liepo:
Većina Vas je jako zelena ili se namjerno ne sieća slične situacije i istih igrača prije dosta godina!
Rat se vodio oko PIF-ova! Mirovinci prodavali FONDOVIMA skoro pa badava!
Nahebali ja i meni slični!

BURZA JE PRESTALA BITI JAVNA PONUDA K/P DIONICA

Kako to, da se stanje kupnje i prodaje na izloženoj tabeli ne mijenja, a u izvješću o kupnji i prodaji se
pojavljuju nepostojeći rezultati trgovačkog rada subjekata tj. ZG BURZE I PARTNERA.
SKRIVENI NALOZI su apsolutno kriminalno djelo, jer JE OSNOVNO
NAČELO BURZOVNOG RADA – J A V N O S T prodaje i kupnje je povrijeđeno !!
SVE MORA BITI JAVNO VIDLJIVO, kako i piše u PRAVILNICIMA .

HANFA – gdje si ? Povreda temeljnog načela rada VAMA NIJE ZAPELA ZA OKO , ZABOGA ???

Tko će zaustaviti ove manipulacije ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



@Tenkista
Moram se sloziti sa Tenkistom. Ali to nije nista novo. ZSE je danas ono sto je “privatizacija” bila 90-tih. Zaboravite Hanfu i sve ostale. Davno sam u jednom postu napisao da se tu nista ne moze nego jednostavno skinuti model i prilagoditi se pa me svi zivi ispljuvali. A sto mislite zasto sam u caschu? Zato sto mi godi brojiti lovu koja se polako topi zbog inflacije? Nema mrdanja do sredine ljeta to je sigurno – moze samo dolje kao sto vidite. A na ljeto ce stvari biti malo jasnije.

Ivek123, čuj, pa Tenkista ti je optimista, a ti se slažeš s njim.
Jel to rast na vidiku?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close