Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li tko prati ADRS i Inu. Kakvo je stanje?

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Saga na TNSA se nastavlja… Nemres belivit. 4 milje po ave = 6.000 kn

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Saga na TNSA se nastavlja… Nemres belivit. 4 milje po ave = 6.000 kn

Možeš obrazložit zbog čega nebreš “belivit”?

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Tko god je pobrao to sve po toj cijeni, jaaako dobro zna koliko ta dionica sada stvarno vrijedi (pri tom je i pozitivna psihologija uključena), a sve one priče o BV padaju u vodu. Sutra će utrka krenuti zna se kamo [smiley1]
A kolega koji nemre bilivit je jednostavno nedovoljno informiran, kao i većina nas malih (evo i ja sam tu, barem što se tiče TNSA)

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

pa ako se prisjetimo buffeta koji kaže da za neku kompaniju da max 1,5 booka…onda je 6000 kn negdje ta vrijednost ( uzimajući projekciju booka od kolege fedora).

Pustite Fedora, evo vam procijena od jednog Kojota

Nakon što je ekipa degustirala složenac od paničara (recept napišem ovih dana) rekao bih da se vračamo u realne okvire. Ovisno o tome tko je počistio ovo danas možemo idućih dana očekivati rast, pokušaj rušenja ili nastavak rušenja. Ovo zadnje je najmanje vjerojatno.

A sada jedna procijena do kuda TNSA može doći.

Konzervativno TNSA vrijedi između 9500 i 12500 kuna
Realno TNSA vrijedi između 14000 i 20000 kuna
A Subjektivno (meni) između 25000 i 40000 kuna

Gornje cijene navedene su sa 20 do 30 % diskonta

[center][i]Nekoć sam ganjao Pticu trkačicu, sada ganjam samo lovu[/i][/center]

kolega Mirko s zlikovski vido sam već vašu projekciju i zaključujem da je vama poznato nešto što je još poznato desetorici ljudi u hrvatskoj, a bitno je za ovu dionicu (preuzimanje?? umro bogat ujak u americi?). ja se zaista nadam da ste u pravu i želim vam sreću i brdo love od tnsa [smiley2]


kolega Mirko s zlikovski vido sam već vašu projekciju i zaključujem da je vama poznato nešto što je još poznato desetorici ljudi u hrvatskoj, a bitno je za ovu dionicu

Zar vi mislite da samo desetero ljudi u Hrvatskoj ima oči? Ja bih reko da ih je danas na kupnji bilo puno više

[center][i]Nekoć sam ganjao Pticu trkačicu, sada ganjam samo lovu[/i][/center]

zato što snimam što se događa zadnjih tri tjedna sa TNSA…i ovo mi se sve čini kao igra nekolicine igrača…
možda i griješim, ali ovako i onako zbog malog broja dionica u opticaju ne vjerujem da je vlasništvo baš jako disprzirano…


možda i griješim, ali ovako i onako zbog malog broja dionica u opticaju ne vjerujem da je vlasništvo baš jako disprzirano…

Naravno da nije, ali ako oni sa velikim nastave sa svojim prljavim igrama i pokušajima sa spuštanjem moglo bi biti

[center][i]Nekoć sam ganjao Pticu trkačicu, sada ganjam samo lovu[/i][/center]


Tko god je pobrao to sve po toj cijeni, jaaako dobro zna koliko ta dionica sada stvarno vrijedi (pri tom je i pozitivna psihologija uključena), a sve one priče o BV padaju u vodu. Sutra će utrka krenuti zna se kamo [smiley1]
A kolega koji nemre bilivit je jednostavno nedovoljno informiran, kao i većina nas malih (evo i ja sam tu, barem što se tiče TNSA)

Ne govorim ja nista o tome kolko vrijedi, ali excuse me, cudno mi je da raste po 10% dnevno do 12.000 pa pada po 10% do 6.000. 6.000 je 1.6 BV sto je po meni definitivno fer cijena. Ako vrijedi 12.000, onda zasto nije bilo kupnje do 6.000? Ako vrijedi 6.000, koji vrag ju je natjerao na 12.000?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Pustite to kolega, i već sutra se jednostavno upustite, prepustite valovima sudbine koje će zatalasati veliki i ‘znalci’. To vam je kao da ste u kazinu – adrenalin na max.
Ovo počinje pomalo i mene intrigirati, i teško da ću odoljeti izazovu, pa makar to poslije krpao negdje drugdje! [smiley2]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close