Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Castro: “Moj jedini danasnji komentar: “Da Vatikan ima burzu mislim da bi bilo vise prometa i uzbudenja nego danas kod nas”.
“- Vatikan vrti veliku lovu na burzi. Pozdrav !

Što je za Vas velika lova Miss 7?
Nego, već Vas dugo ni bilo, pa ni Vaših komentara? Uvijek su mi dobro došli![thumbsup]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Promet je ludilo, malo više od 30 milja kuna. Očito je da više nema kupaca [cry].


Ljudi. Čemu kukanje i zapomaganje ? u 11-12 mjesecu je sve bilo jeftino … a gle sada : sad je sve skupo ?? tko ima viška keša .. neka kupuje .. prava je prilika za kupnju .. ove cijene su prije par mjeseci bile SF ..

samo da nam ove cijene ne budu target za nekoliko mjeseci

Zadnjih 10 minuta ispucavanja po bidu i eto nas u minusu…

PAS MATER! PAS MATER! ABORT! ABORT!!!!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Evo minus…

No respect


Cijeli svijet i dalje zeleni, ovdje dragi Bog reko laku noć.

a nisam baš siguran… evo ameri na krilima Bernankea opet zabrinuti….. hebes takvu ekonomiju, boga ti oni su gori od krda…. kad ovaj stari mudonja prdne svi se investitori sakriju pod tepih ko mala djeca……..
[undecid]

http://biz.yahoo.com/ap/080402/bernanke_congress.html

Scio me nihil scire


Nego, već Vas dugo ni bilo, pa ni Vaših komentara? Uvijek su mi dobro došli![thumbsup]

– pametnija sam kada samo čitam.
– ali malo toga pametnoga za pročitati.
– uvukao se strah, gubitci čine svoje, dno se ne nadzire, aktualna je tema analite TA i grafovi.

– ali jednoga dana će doći proljeće, kalendarski je tu, ali nije i na burzi.
– a tu je i BF, o kojem sam dosta pisala.

– a ima i jako dobrih i jeftinih dionica na tržištu.
– imate izviješća, rezultate, jednoga lijepog dana sve će opet doći na svoje.
– a ima i balona koji se ispuhuju.
– a imate i temu Best buy na kojoj nitko ništa ne piše.
– a upravo sada trebalo bi lagano kupovati one dionice koje su na ovim cijenama lijepe prilike,
– samo svi gledaju može li to i jeftinije.
– a zašto platiti više !
Pozdrav i uživajte u komentarima trgovanja !

…….a jučer rasli 3 %… toliko o educiranosti njihovih ulagača.
Nisu ništa bolji od mene koji ulažem 2 godine, a njihova je burza starija bar 3 x od mene.
Hebeš takve ulagače. Brzo ću i ja preko bare.Primjerice ovaj drys… trejdo bi ga dosad bar 7 x
Ima neko od forumaša iskustva u tome?… ako da koju platformu koristi i gdje ima otvoren račun….

Scio me nihil scire


ratus: ” Nego, već Vas dugo ni bilo, pa ni Vaših komentara? Uvijek su mi dobro došli![thumbsup] ” – pametnija sam kada samo čitam. – ali malo toga pametnoga za pročitati. – uvukao se strah, gubitci čine svoje, dno se ne nadzire, aktualna je tema analite TA i grafovi. – ali jednoga dana će doći proljeće, kalendarski je tu, ali nije i na burzi. – a tu je i BF, o kojem sam dosta pisala. – a ima i jako dobrih i jeftinih dionica na tržištu. – imate izviješća, rezultate, jednoga lijepog dana sve će opet doći na svoje. – a ima i balona koji se ispuhuju. – a imate i temu Best buy na kojoj nitko ništa ne piše. – a upravo sada trebalo bi lagano kupovati one dionice koje su na ovim cijenama lijepe prilike, – samo svi gledaju može li to i jeftinije. – a zašto platiti više ! Pozdrav i uživajte u komentarima trgovanja !

Šta ti znači taj POZDRAV! kad se 5x javljaš.
Ne kužim, pišeš po nekoj špranci,ili?
Kolega Karoje ima isti pozdrav.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


ivana7: ” ratus: ” Nego, već Vas dugo ni bilo, pa ni Vaših komentara? Uvijek su mi dobro došli![thumbsup] ” – pametnija sam kada samo čitam. – ali malo toga pametnoga za pročitati. – uvukao se strah, gubitci čine svoje, dno se ne nadzire, aktualna je tema analite TA i grafovi. – ali jednoga dana će doći proljeće, kalendarski je tu, ali nije i na burzi. – a tu je i BF, o kojem sam dosta pisala. – a ima i jako dobrih i jeftinih dionica na tržištu. – imate izviješća, rezultate, jednoga lijepog dana sve će opet doći na svoje. – a ima i balona koji se ispuhuju. – a imate i temu Best buy na kojoj nitko ništa ne piše. – a upravo sada trebalo bi lagano kupovati one dionice koje su na ovim cijenama lijepe prilike, – samo svi gledaju može li to i jeftinije. – a zašto platiti više ! Pozdrav i uživajte u komentarima trgovanja ! ” Šta ti znači taj POZDRAV! kad se 5x javljaš. Ne kužim, pišeš po nekoj špranci,ili? Kolega Karoje ima isti pozdrav.

Ja ipak mislim da je fora u onom : -a
To mi izgleda kao neko dugo aaaaaaaa………
Pa ako je dotična osoba ženskog roda to onda i ima nekog smisla..

Šta ti znači taj POZDRAV! kad se 5x javljaš.
Ne kužim, pišeš po nekoj špranci,ili?
Kolega Karoje ima isti pozdrav.

Najte se odma srditi kolega.. to kaj vas kolegica stalno spominje na temi top10 ja bih shvatio kao kompliment, sad da li to je ili nije kompliment nije bitno…[wink]

Glory, glory, Man United!!

Jurčić veli da burza je u komi , jer je špekulativna !’ Jeli to stručno,akademski ,naučno i mudro – točno ?

New Report

Close