Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa to je bio “nepošten” potez, ne?

To je odraz neiskustva. Nisu oni htjeli imat probleme s likvidnošću.

Pitanje je kad će opet hrvati imati povjerenje u fondove……? Mislim da neće još dugo.[yawn]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

ovo sranje od indexa ce dan kako izgleda zavrsiti u crvenom….

ma bravo!!! bravisimo!!!

Šta je meni ovo trebalo...

nista fondovi ne kupuju slabo slabo a dosta toga prodaju samo nekoliko dionica ne prodaju a jedna od tih je LKPC-R-A

Od kada su uvedeni skriveni nalozi i tko ih smije upotrebljavati?Točan datum me zanima,hvala.

Mislim da je godina 1997. točan datum nisam siguran.

I love the Smell of Profits in the Morning

Ili zamislite jednu državu u Evropi (Srbija,Bugarska,Slovačka…) kako bi reagirale kad bi danas dobijale pozivnicu za NATO? Svaka država( gdje vladaju pošteni ) bi napravila stampedo na svojoj burzi ali kod nas se pokazalo još jedan put da vladaju podobni i rade sto žele.

Investors will hear more from central banks when Federal Reserve Chairman Ben Bernanke appears later today in Congress to answer questions about the economy and th buy out of Bear Stearns.

Analysts say Bernanke’s speech will be closely watched for signs that an end is in sight for the credit crunch, as many traders did not share the view that UBS’ massive $19 billion writedown announced on Tuesday was the worst of the bad news.

kako izgleda danas, i ako Ben kaze nesto dobro mi cemo propustite trend…. tuzno


Mislim da je godina 1997. točan datum nisam siguran.

01.04.?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ili zamislite jednu državu u Evropi (Srbija,Bugarska,Slovačka…) kako bi reagirale kad bi danas dobijale pozivnicu za NATO? Svaka država( gdje vladaju pošteni ) bi napravila stampedo na svojoj burzi ali kod nas se pokazalo još jedan put da vladaju podobni i rade sto žele.

NATO je već uračunat u ovu cijenu…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

ina danas u slobodnom padu

hvala g. Stojicu na vasim dobrim procjenama
bilo bi vam bolje da češće sa društvom šećete planinama bilo bi manje štete [cry]

Postanite Eu-robovi

balkane balkane balkane moj !

mi smo ipak zemlja slučaj

Dok netko ili nešto ne uvijeri dioničare da BF neće imati negativan utjecaj na burzu, mi nećemo ići gore. Racionalno i razumno je pretpostaviti da će se više od 50% udjela prodati u mjesec dana. Ja osobno mislim da BF neće oboriti burzu jer bi pad vrijednosti BF-a bi izazvao manji ili veći financijski gubitak kod barem 1/3 populacije ove zemlje. HDZ to nemože priousštiti, te će učiniti sve da to spriječi. Drugim riječima, dvije najsigurnije dionice u ovom trenutku su HT i INA.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close