Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ti si pretpostavio , ja isto i u tome je problem. Nedostatak informacija. Nije baš sve, kako vole političari netočno reći, transparentno.


Ti si pretpostavio , ja isto i u tome je problem. Nedostatak informacija. Nije baš sve, kako vole političari netočno reći, transparentno.

ma to se je čest slučaj kod dionica na VSE, nekom malo puhne pa stavi H nalog, ovisno gdje mu paše


darko09: ” Ti si pretpostavio , ja isto i u tome je problem. Nedostatak informacija. Nije baš sve, kako vole političari netočno reći, transparentno. ” ma to se je čest slučaj kod dionica na VSE, nekom malo puhne pa stavi H nalog, ovisno gdje mu paše

Slažem se , mislim da će onaj kome je u interesu porast cijene staviti H nalog na kupnji , a i obrnuto.
Naravno nije uvijek tako , ali mislim da je u puno slućajeva tako bilo.

na mmtz-u se lijepo slaže kupnja
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

lovom od INE kupuje se PLIVA, a od PLIVE INA

tamo i je najveći promet pa je i takva logika

da li se slažete?

Kaj je ovo na PTKM…sve veliki nalozi idu, a male nitko nece 🙂

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Pretpostavke kolega, pretpostavke… Možemo to i drugačije okrenuti, da PBZ ide prema 1000, a ADRS prema 500, ali nije to bitno. Naravno da nemožete kupiti 2,45 dionica nego 2. Za ostatak kupite Ronhil light.

Evo ga PBZ se polako skida i to sa aska ( čistiona ):

+1,82 %

Adris po bidu :

-1,59 %

Još malo pa će 1 PBZ vrijediti 3 Adrisa[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A i na Zabi dogovorene transakcije , pripremaju se pozicije pred dokapitalizaciju / do sada 2,3 miliona prometa..[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


pavarotti: ” Pretpostavke kolega, pretpostavke… Možemo to i drugačije okrenuti, da PBZ ide prema 1000, a ADRS prema 500, ali nije to bitno. Naravno da nemožete kupiti 2,45 dionica nego 2. Za ostatak kupite Ronhil light. ” Evo ga PBZ se polako skida i to sa aska ( čistiona ): +1,82 % Adris po bidu : -1,59 % Još malo pa će 1 PBZ vrijediti 3 Adrisa[smiley1]

Ali…..

Evo nam prodajice 700 i kusur komada na 1129.

Misli da ću i dale čekati , ajde malo ipak pomaknuti bid prema 1060 .
Uh,uh , baš sam neugodan sorry…
[smiley2]

[b]Fashion and Stocks[/b]

…ajde napokon i PBZ da krene…pocisceno do 1150…samo da ne bi u ponedjeljak opet krenula: “pa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol…” – nikako da se vrati do 1200 (1190 tocnije, ako se ne varam)…gdje su oni milijunski paketi prolazili prije ove “korekcijske ucmalosti”…

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]


plavi: ” pavarotti: ” Pretpostavke kolega, pretpostavke… Možemo to i drugačije okrenuti, da PBZ ide prema 1000, a ADRS prema 500, ali nije to bitno. Naravno da nemožete kupiti 2,45 dionica nego 2. Za ostatak kupite Ronhil light. ” Evo ga PBZ se polako skida i to sa aska ( čistiona ): +1,82 % Adris po bidu : -1,59 % Još malo pa će 1 PBZ vrijediti 3 Adrisa[smiley1] ” Ali….. Evo nam prodajice 700 i kusur komada na 1129. Misli da ću i dale čekati , ajde malo ipak pomaknuti bid prema 1060 . Uh,uh , baš sam neugodan sorry… [smiley2]

Ali gdje kolega ARMANI?
Ne vidim tih 700 komada na ” prodajici “?

Bilježimo se sa štovanjem…

Ili , kako bi rekli u CO – Puno sreće u prometnoj nezgodi želi Vam Croatia osiguranje.

[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Naravno da nemožete kupiti 2,45 dionica nego 2. Za ostatak kupite Ronhil light.

Ispravak krivog navoda , već smo na 2,64.
Još malo i nema ostatka , ionako pušilice više nisu IN

[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close