Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


SLK:

Da ne kažem čuđenje što se obveznice prometuju.”

jel se više prodaje ili kupuje?


Tehnički, ide bočno omjer. [smiley]

No respect

fazan:

obveznice idu kao da je smak svijeta [angry]

da, to i ja pratim i malo se čudim. Preko 300 milijuna prometa


Što bi to trebalo značit?

&

1. netko ih se rješava
2. netko ih se puni

ili?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


1. netko ih se rješava
2. netko ih se puni

ili?


Tako je! A netko ih izdaje. A netko ih po zakonu mora kupovat. A netko je u šumi. [wink]

No respect

u šumi su vjenco i ekipa [lol]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


u šumi su vjenco i ekipa [lol]

Večeras dolazi Vilko po njih…. [lol] [lol] [lol]

Pessimism Is Your Friend

hepote, postavim pitanje a vi se sprdate iz toga

&


u šumi su vjenco i ekipa [lol]

A di je Helena večeras? [kiss]

No respect

Alooooo,bagro ajde odgovorite kolegi ,vidite da ne moze da izdrzi[angry]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

@blade
za parsto epizoda ovi u šumi će ukinut obveznice, tak da nije važno. ili je … pa van bježe ovi koji znaju scenarij [smiley]


@slk

kad bih sa sigurnošću znao ko je Helena, rado bih odgovorio. al znam da je Rade u dalmaciji i diže ustanak. nek se digne 10% i sve 5 [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch



@slk

kad bih sa sigurnošću znao ko je Helena, rado bih odgovorio. al znam da je Rade u dalmaciji i diže ustanak. nek se digne 10% i sve 5 [smiley]

http://www.zirdum.net/photos/Ivana%20Bolan%C4%8Da/Ivana_Bolanca_2-xs.jpg

[kiss]

No respect

tony:

fazan:

obveznice idu kao da je smak svijeta [angry]

da, to i ja pratim i malo se čudim. Preko 300 milijuna prometa

Što bi to trebalo značit?

Fondovi ( vjerovatno investicijski ) prodaju obveznice da mogu kupnjom dionica danas i u ponedjeljak ušminkati svoja izvješća povodom završetka kvartala. Navodno imaju i neke bonuse na osnovu uspješnosti/neuspješnosti.

Ajd bok[bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

New Report

Close