Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mateja: ” Opet se dobro tuče po atlantskoj..ide novi krug a kupnja se non stop veča…rekla sam jučer da dionica postaje zanimljiva tek kad krene vlak, a da bi ljudi gledali fundamente, baš njih briga za to[yawn] ” Nisam baš siguran da FA ne djeluje.Dobri izvještaji dižu dionicu kao kod ATPL,a loši kao VDKT i ULPL padaju. Međutim,ima ih koji prkose zakonitostima.KOEI nakon velikog povećanja dobiti stagnira ili čak pada,dok HDEL i pored lošijeg izvještaja raste.O tome ipak odlućuju veliki igrači,a ja ipak biram dionice sa dobrim fundamentima i upće se ne osvrćem na njihove igre.Na ovom plitkom tržištu TA ne funkcionira,jer sve ovisi o velikim igračima. Bogu hvala oni su tromi tako da nama malima ostave dovoljno vremena da se nakrcamo kao sada sa ATPL.

Dobit Hidroelektre 150 posto veća

Zagrebačka Hidroelektra (HDEL-R-A) niskogradnja završila je 2007. godinu s 12,28 milijuna kuna neto dobiti, koja je u odnosu na 4,98 milijuna kuna dobiti iz prethodne godine, povećana za gotovo 150 posto, a zarada po dionici za 2007 godinu iznosi 21,79 kuna, stoji u financijskom izvješću te tvrtke dostavljenom Zagrebačkoj burzi.
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Kreće INGRa[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

obveznice idu kao da je smak svijeta [angry]

I love the Smell of Profits in the Morning

–strašno

Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet
367.712.387,59 kn 59.655.293,97 kn 295.758.382,57 kn


obveznice idu kao da je smak svijeta [angry]

da, to i ja pratim i malo se čudim. Preko 300 milijuna prometa


lopina: ” mateja: ” Opet se dobro tuče po atlantskoj..ide novi krug a kupnja se non stop veča…rekla sam jučer da dionica postaje zanimljiva tek kad krene vlak, a da bi ljudi gledali fundamente, baš njih briga za to[yawn] ” Nisam baš siguran da FA ne djeluje.Dobri izvještaji dižu dionicu kao kod ATPL,a loši kao VDKT i ULPL padaju. Međutim,ima ih koji prkose zakonitostima.KOEI nakon velikog povećanja dobiti stagnira ili čak pada,dok HDEL i pored lošijeg izvještaja raste.O tome ipak odlućuju veliki igrači,a ja ipak biram dionice sa dobrim fundamentima i upće se ne osvrćem na njihove igre.Na ovom plitkom tržištu TA ne funkcionira,jer sve ovisi o velikim igračima. Bogu hvala oni su tromi tako da nama malima ostave dovoljno vremena da se nakrcamo kao sada sa ATPL. ” Dobit Hidroelektre 150 posto veća Zagrebačka Hidroelektra (HDEL-R-A) niskogradnja završila je 2007. godinu s 12,28 milijuna kuna neto dobiti, koja je u odnosu na 4,98 milijuna kuna dobiti iz prethodne godine, povećana za gotovo 150 posto, a zarada po dionici za 2007 godinu iznosi 21,79 kuna, stoji u financijskom izvješću te tvrtke dostavljenom Zagrebačkoj burzi. Vaš link

i kaj onda ak imaju 150 % povećanje dobiti kad je je tržišna cijena porasla u godinu dana od zadnjeg izvejštaja koji uspoređuješ točno 250 %, laički i odokativno još su barem 100 % precijenjeni..dalnjom analizom taj postotak se može samo povećati..

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

jedan (nije jadan, nije) je rekao (parafraza):

do jeseni [color=blue]cash is the king[/color].

to jedan:

[color=blue]do not swing your king[/color].[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

kolika je to 100% precjenjenost? [huh]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


kolika je to 100% precjenjenost? [huh]

pa ti si matematičar, me not..

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


kolika je to 100% precjenjenost? [huh]

realna cenka x cvaj.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Hehe, fondovi uvijek dobiju pomagače za “pump” zadnjeg dana mjeseca i kvartala.
I to bez drukanja. Vjerojatno će biti pomoći i u ponedjeljak. [thumbsup]

Da ne kažem čuđenje što se obveznice prometuju.

No respect

ajd dobro za precjenjenost. svejedno čudno zvuči.


Da ne kažem čuđenje što se obveznice prometuju.

jel se više prodaje ili kupuje?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close