Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vipy: ” TunaSalad: ” izašlo FI za Uljanik. ti bokca, još malo pa su bez kapitala. [bye] ” a kao najbolje brodogradiliste [bye] kakvu su tek ostali [bye][bye][bye][bye]” neki dan sam čuo jednu jako dobru: kupi govno prodaj pitu … ovako s sigurno pričalo i kada je JDPL bio u minusu 300 ml. kn, a gle ga sada

..sad je slobodan ko ptica na grani, slobodu mu dali partizani
[lol] [smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

@ febo

evo meni pajde pjesnika.

rimu ja najvolim,
nemrem da odolim.[tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Opet se dobro tuče po atlantskoj..ide novi krug a kupnja se non stop veča…rekla sam jučer da dionica postaje zanimljiva tek kad krene vlak, a da bi ljudi gledali fundamente, baš njih briga za to[yawn]

[emo_cool]

Hmm, je li to promjena trenda na pomolu ili sam malo preoptimističan?

Surround all arround when it hits the ground

Ključno je što je Ivek izašao iz casha…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Skriveni nalog od 500 komada na ATPL. ALI NA KUPNJI!!!!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Evo krenula i Hidra[thumbsup]

Sve krenulo, ali samo KOEI nigdje… [sad]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


@ febo evo meni pajde pjesnika. rimu ja najvolim, nemrem da odolim.[tongue]

šta će mi dijela sabrana
kada im slijedi zabrana[tongue]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Ključno je što je Ivek izašao iz casha…

Ipak nema on tako veliki utjecaj, kako bi on želio…

[emo_cool]


Opet se dobro tuče po atlantskoj..ide novi krug a kupnja se non stop veča…rekla sam jučer da dionica postaje zanimljiva tek kad krene vlak, a da bi ljudi gledali fundamente, baš njih briga za to[yawn]

Nisam baš siguran da FA ne djeluje.Dobri izvještaji dižu dionicu kao kod ATPL,a loši kao VDKT i ULPL padaju.
Međutim,ima ih koji prkose zakonitostima.KOEI nakon velikog povećanja dobiti stagnira ili čak pada,dok HDEL
i pored lošijeg izvještaja raste.O tome ipak odlućuju veliki igrači,a ja ipak biram dionice sa dobrim fundamentima
i upće se ne osvrćem na njihove igre.Na ovom plitkom tržištu TA ne funkcionira,jer sve ovisi o velikim igračima.
Bogu hvala oni su tromi tako da nama malima ostave dovoljno vremena da se nakrcamo kao sada sa ATPL.

28.03.2008. 12:59

ivek123

To je jedino sto sam uzeo danas i od kada sam u cashu – u ova luda vremena.

E ,ne bih se složio Mateja s tobom da Ivek nema utjecaj na ZSE…
Do 12:59 bilo je oko 500kom dionica kupljeno,a nakon Ivekove izjave 1500kom.
Možda slučajnost,ali to je činjenica……

New Report

Close