Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


fazan: ” Ispod 1.400,00 nekome zvoni margin call! Jel’ sam ti sada sve rekao? ” Skoro. [undecid]

ne radi se o meni …

I love the Smell of Profits in the Morning

do kraja dana u +2%[thumbsup]


Neka nervoza na jdplu[rolleyes]

Dobro si to primjetio, točno se vidi iz 5+% rasta kako su dioničari nervozni [lol] [lol]
Ako si već prodao jutros, ne budi loš gubitnik….

When speculation has done its worst, two and two still make four.


roger: ” Neka nervoza na jdplu[rolleyes] ” Dobro si to primjetio, točno se vidi iz 5+% rasta kako su dioničari nervozni [lol] [lol] Ako si već prodao jutros, ne budi loš gubitnik….

Zna se da izvjesce ide u pon, barem je bilo svaki put 31.3. malo je vremena ostalo…
[proud]

No pain no Game

Sad kad jos BDI danasnji malo dolije ulja na vatru sve ce bre da explodira kako bi bratja istocni rekli

No pain no Game


Sad kad jos BDI danasnji malo dolije ulja na vatru sve ce bre da explodira kako bi bratja istocni rekli

Dabogda.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

evo je 614 najstica , neko nije izdrzao pritisak[proud]

No pain no Game

Vidi se ko će biti zvijezda dana u ponedjeljak.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

bude blokada mozda[shocked][shocked]

No pain no Game

Danas moj pijatelj zelio registrirati dionice za prodaju kod broketa, registriran je u brokerskoj kući ali kako nikada nije prije trgovao nisu mu poslali ugovor o trgovanju po zakonu od 01 .11 ,tako da prvo mora to dobiti i potpisati pa tek onda može dati zahtjep za prodaju.[embarass]

sad ko macke oko vruce kase na 618,50 i 200 komada se kruzi, ko ce prvi mljacnit[pray]

No pain no Game

bdi +185[yawn]

No pain no Game

New Report

Close