Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo lijepo se vidi blokada ATPL-a…
Kako rekoh jucer, cudi me da je ta blokada isla tek danas – citat izvjestaje u real time-u! [rolleyes]

http://www.eportfelj.com

ljiudi, koje ludilo od prometa na burzi danas.
28 milja kuna redovnog prometa za četiri sata.
[undecid]

hate red

Šta je ovo na INDG?
Fazan?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ADRS netko prži…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Šta je ovo na INDG? Fazan?

Insajderi vidjeli izvješće! Konsolidirano naravno!
[lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

plavi:

Šta je ovo na INDG? Fazan?”

Insajderi vidjeli izvješće! Konsolidirano naravno!
[lol]

Ako vam ovo netko ne pokupi danas ili sutra odoste vi dosta nisko nažalost.
Nadajmo se da je dogovorena transakcija , pa je onaj koji kupuje malo zaspao. REkao bih možda čeka uloviti nešto prije toga na bidu, ali kad bida nema nažalost. Jedino ako tamo nisu skrivene količine na 1 000 kuna ca. A možda se čeka da se navuče prodaja ispod ovih 500-tki, pa da se pobere?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


fazan: ” plavi: ” Šta je ovo na INDG? Fazan?” Insajderi vidjeli izvješće! Konsolidirano naravno! [lol] ” Ako vam ovo netko ne pokupi danas ili sutra odoste vi dosta nisko nažalost. Nadajmo se da je dogovorena transakcija , pa je onaj koji kupuje malo zaspao. REkao bih možda čeka uloviti nešto prije toga na bidu, ali kad bida nema nažalost. Jedino ako tamo nisu skrivene količine na 1 000 kuna ca. A možda se čeka da se navuče prodaja ispod ovih 500-tki, pa da se pobere?

Ispod 1.400,00 nekome zvoni margin call! Jel’ sam ti sada sve rekao?

I love the Smell of Profits in the Morning

Čini mi se da su izvješća napokon počela djelovati… Dobit ovdje veća 50%, tamo 100%, pa 150%… i sve se rjeđe poteže po bidu, bikovi bi brzo mogli doć na svoje[smiley]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Uglavnom radi se o gotovo sigurno jednom prodavaču , koji je stavio 2 naloga po 500 komada.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ispod 1.400,00 nekome zvoni margin call! Jel’ sam ti sada sve rekao?

Skoro.
[undecid]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Uglavnom radi se o gotovo sigurno jednom prodavaču , koji je stavio 2 naloga po 500 komada.

E to nisam ni vidio. Bit će da je dogovoreno …
a i neki dan sam ti rekao … probaj prodati veću količinu …
sigurno su maknuli ove padobrance s bida …

iako, mogu ti reći, da mi se ovo čini kao predstava pred ponedjeljak i sastanak dioničara … nije prvi put da gledamo jednočinku …

I love the Smell of Profits in the Morning

Neka nervoza na jdplu[rolleyes]

No pain no Game

New Report

Close