Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zato jer ljudi jedva čekaju mali rast da mogu što prije prodati.Tako je na svakoj dionici[angry]

Eto sad će i JDPL na karju završiti u minusu, netko ima silu da se iskrca.


Bojim se da nam slijedi čiščenje na INGRI. Na gore naravno..[cool]

I meni se čini. Potpora kupnje sa takvim nalozima nije bila već par tjedana.[thumbsup]
LEDO, ATPL…INGRa je na redu za rast. Ima zašto jer je GFI preko 100% dobiti.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Dosade li[yawn][yawn][yawn]

Gdje su izv od Agrokora ?


Gdje su izv od Agrokora ?

za dva-tri mjeseca

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

cini mi se da je crobex opet u slobodnom padu

pasmaterizacija

Šta je meni ovo trebalo...

Evo ga došli i dječarci ( u rozastim košuljicama i sa sunčanim naočalama ) iz OIF-ova prodavati ponovo ATPL-R-A, naravno tu im je i kolegica, analitičarka iz Raiff. fonda, samo ona valjda nosi plavu košulju.

I zamislite, oni moraju pošto poto danas nešto protrgovati, jer moraju nešto i raditi.


cini mi se da je crobex opet u slobodnom padu

pasmaterizacija

hebeš crobex – nama bitno naš portfelj !
moj je danas u plusu.

Izašlo GFI od HDEL. Ne čini mi se baš da su prebacili 2006-u

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


plavi: ” Bojim se da nam slijedi čiščenje na INGRI. Na gore naravno..[cool] ” I meni se čini. Potpora kupnje sa takvim nalozima nije bila već par tjedana.[thumbsup] LEDO, ATPL…INGRa je na redu za rast. Ima zašto jer je GFI preko 100% dobiti.

da ali šečer ostaje za kraj a to su dva kolačića—-naravno..TISK i IGH
ali ih imam neznatno-nažalost
[thumbsup]


……… da ali šečer ostaje za kraj a to su dva kolačića—-naravno..TISK i IGH ali ih imam neznatno-nažalost [thumbsup]

Mislio sam da je za šećer zadužen VIRO……

New Report

Close