Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo da ATPL ne padne ispod 2400,00 kad se odblokira (sad sam pesimist sa 80% dionica)
Prije 6 mjeseci bi rekao: “Samo da mi prođe nalog za kupnju na 2550,00”

Nisam gledao jučer Busha, kaj je možda rekao da nas neće u nato pa zato niko ništ ne trži danas ili…? [undecid]


Nisam gledao jučer Busha, kaj je možda rekao da nas neće u nato pa zato niko ništ ne trži danas ili…? [undecid]

Ne, nego da vjerojatno hočemo, i da će zemlja gospodarski prosperirati ulaskom u NATO.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ovo mi je zanimljivo: Jučer je izišlo GFI od ATPL. Potom se jučer cijena mrcvarila da bi danas odmah u startu otišlo u blokadu gore!
Kupci prekasno gledaju izvješća, ili se informiraju posredno preko osvrta u novinama…?!?


tenkista: ” Nisam gledao jučer Busha, kaj je možda rekao da nas neće u nato pa zato niko ništ ne trži danas ili…? [undecid] ” Ne, nego da vjerojatno hočemo, i da će zemlja gospodarski prosperirati ulaskom u NATO.

ako sredimo pravosuđe! …

Cookie Monster

tenkista:

Nisam gledao jučer Busha, kaj je možda rekao da nas neće u nato pa zato niko ništ ne trži danas ili…? [undecid]

Ne, nego da vjerojatno hočemo, i da će zemlja gospodarski prosperirati ulaskom u NATO.


hmmm, ulazak busha u hr i ulazak hr u nato….

stranci bježe bog straha….ako ih ovo ne vrati….[undecid]

čak se i situacija na kosovu smirila..ovi u rs također više manje prihvatili situaciju…a kod nas rješeno pitanje zerpa i priznanje kosova…vlada preživjela…i za kraj sezona FI jeva…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


hmmm, ulazak busha u hr i ulazak hr u nato….

A referendum!?

Mea parvitas.

Crobex pada. Nadam se da nije bull run.ž
DLKV se i dalje zakucava.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Počeli nestajati nalozi sa KOEI. Doduše, siguran sam da su sad skriveni (što je još gore) ali barem sada može krenuti kupnja po asku. [pray]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Ovo mi je zanimljivo: Jučer je izišlo GFI od ATPL. Potom se jučer cijena mrcvarila da bi danas odmah u startu otišlo u blokadu gore! Kupci prekasno gledaju izvješća, ili se informiraju posredno preko osvrta u novinama…?!?

Ni na Končaru još nisu vidjeli izvješće! a izašlo je prije neki dan.[lol]

Što se tiče ATPL-R-A ovo je tek prva blokada danas, a tek se vidi koja je među najjačim tvrtkama u RH danas s obzirom na trendove bez ikakvog pogovora u 2008. daleko najjača na ZSE.

evo prvi put da europa ne slijedi (sljepo) amerikance, aleeeluja

&

New Report

Close