Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Azija u finom plusu…. http://finance.yahoo.com/intlindices?e=asia


a fakat je smiješno da imamo tri dionička indeksa i umjesto da furamo sva 3 kao nasdaq dow i s&p u hrvatskoj svi samo o crobexu. a danas i croemi i crox oko +1%.

Ali Crobis je bio -0,15%, to je dosta bitno, i to nakon 3 dana rasta prije toga.

Na Wall Streetu daljnji pad cijena

U četvrtak su, drugi dan zaredom, vodeći indeksi na Wall Streetu pali, uglavnom zbog pada cijena dionica u financijskom i tehnološkom sektoru.

Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Azija u finom plusu…. http://finance.yahoo.com/intlindices?e=asia

99% Azija u plusu. Europa isto, bit će da samo Ameri gnoje[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Dobro jutro napačeni,samo mi se nemojte sekirati,wink
dakle ,noćas Japan,Kina a jučer i cijela evropa u finom plusu od 1-2,
mislim da se trend polako okreće i da bi mogli još možda danaS MUČITI ALI već sutra i naročito idući tjedan krećemo sigurno prema cca 4300,
pozdrav i nedajte se šišati ovih dana

sutra sigurno idemo gore… mozda cak i preko 4%
[proud]

Šta je meni ovo trebalo...


sutra sigurno idemo gore… mozda cak i preko 4%
[proud]

Sutra? U subotu? Aha… Sutra možda, ali danas sigurno – ne.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


e ljudi moji…kad je doslo do toga da na HTv-u Kosorica moli branitelje da ne prodaju svoje udjele u fondovima kako ne bi dodatno srušili burzu, e onda znate kakvo je stanje u državi. u najboljem slučaju, u najboljem, ovo bi moglo oscilirati oko ovih cijena, uz uvjet da netko brani cijenu. sad ce se vidjeti imaju li fondovi snage,love i znanja prije svega[cool]

kako su napravili tak će im biti….nažalost posljedice će snositi i ostatak tržišta…trebao je to biti ZIF pa ovakve razgovore ne bi vodili, ali očito je da je netko jako pametan i pronicav odlučio da to bude ovakav model…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ma neće branitelji prodavati. Oni će čekati na duži rok. Njima se nigdje ne žuri.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

joda:

e ljudi moji…kad je doslo do toga da na HTv-u Kosorica moli branitelje da ne prodaju svoje udjele u fondovima kako ne bi dodatno srušili burzu, e onda znate kakvo je stanje u državi. u najboljem slučaju, u najboljem, ovo bi moglo oscilirati oko ovih cijena, uz uvjet da netko brani cijenu. sad ce se vidjeti imaju li fondovi snage,love i znanja prije svega[cool]

kako su napravili tak će im biti….nažalost posljedice će snositi i ostatak tržišta…trebao je to biti ZIF pa ovakve razgovore ne bi vodili, ali očito je da je netko jako pametan i pronicav odlučio da to bude ovakav model…


oni koji su već kupili preko trideset posto braniteljskih udjela od lažnih branitelja i sada čekaju da to unovče.
a kada unovče tada će objeviti listu branitelja živi bili pa vidjeli.

dan je pametniji od noći

Europa lagano u crvenom….
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

unatoc blitvi iz azije, – sto vise vrijeme odmice, vise se i crveni [embarass]

Šta je meni ovo trebalo...

Na ERNT se maknulo 1000 kom sa kupnje. A baš je bilo lijepo gledati kad je kupnja jača od prodaje.
Do sada nema većih promjena na kupnji dionica. Jedino se malo prodaja povećala.
Danas smo čini mi se opet ostavljeni sami sebi.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Izašao GFI za LKPC.
Pogledajte kupnju na INA-i. Ovo izgleda kao puštanje i neobrana.
Sa 1000 kom na 430 kom. Netko maknuo veliki nalog sa kupnje. Prodaja 4500kom.
HT i INA su dosta jake u Crobex indexu. Ajde da bar brane HT kad INU neće.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close