Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@ivek

oprosti, ali o kompetencijama ne bih s tobom.

situaciju sam vidio jako dobro i ranije.
za razliku od tebe, nisam namjerno širio zlo i paniku na forumu.

nhf[smiley]

Imas pravo, preskocimo kompetencije stvarno nema smisla o njima raspravljati. [lol] [lol]

Jako lijepo od tebe sto si bio “tako uvidjavan” na forumu i ljudima servirao ne bas iskrene informacije jer eto “nisi zelio siriti zlo i paniku”.

Za mene je to krajnje licemjerje sto si napisao sada a ljudi neka sami donesu svoj sud o tome. [thumbsup][thumbsup][thumbsup][lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

Rast prihoda, dobiti i bilance u 2007. godini je impresivan…
gledam vdkt, atpl, ingr, lura, koei, atgr, naravno i bankarski sektor…dobit je rasla po stopi od 30% do 100% to su ogromne stope rasta i prije svega dobro kapitalno pojačanje za te tvrtke u ovo doba kreditnog stiska…
osim toga kod ovih s visokim stopama rasta dobiti uočio sam i značajan povećanja u ispravcima vrijednosti, što se može tumačiti kao sklanjanje dijela dobiti za iduće godine [thumbsup]

Ljudi, što se sekirate. Kod nas je sve kontra. Dobri rezultati ne podižu tržište ali će zato loši. Podravka i slična sr….![thumbsup]

@ ivek

i forumaši su dio tržišta.
ne beznačajan.
širenje panike samo pogoršava stanje.
a to si ti s posebnim zadovoljstvom radio.

neka ljudi procijene je li itko od nas dvoličan.
ja mislim da nije.
obojica smo pokazali svoje pravo lice.

[smiley][angry]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ovi dečkići koji čekaju siguran tajming ako imaju imalo iskustva morali bi znat da sigurnog tajminga više nikad neće biti. Pogotovo ne onakav na kakvog su navikli, gdje su se jako “oznojili”.

Ovaj post najtocnije oslikava buducnost na zse. Stara vremena otisla u nepovrat zauvijek zajedno sa konjskim zapregama i narodnom nosnjom. Sto znaci da ce ovim poslom baviti samo profi a intuicija biti ce sve vaznija.
[smiley]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Vidim da mnogi i dalje žele vidjeti CROBEX na ispod 3000. Samo ne znam kako bi to bilo moguće (odnosno kako bi to fundamentalno bilo opravdano), s obzirom da mnoga poduzeća imaju godišnji rast dobiti i po 80%.

A mnogi također zaboravljaju da mi nismo Japan osamdesetih niti Amerika sada. Mi smo fuckin tržište u razvoju i prema tome multiple (tu mislim na P/E) u velikom broju slučajeva imaju opravdanje, pa čak i ako su veće od 30

Hell is Empty and all the Devils are Here


INGR-R-A takoder nije ispunila ocekivanja u FI koga sad pratimo, Novoselca?

Naravno da nije.Šta je to 100% dobit u godinu dana?Bitno je da Ledu mogu dići 40% u 2 dana.S time su pokazali koliko su moćni i da je ovo sve manipulacija malim ulagačima,bacanje prašine u oči od strane HANFE pa nadalje gospode kao što su Novoselac i ostali.Žalosno ali istinito.

mislim da bi bilo krajnje vrijeme da netko upozori kolege da je ovo forum, a ne privatna svađaonica
stvarno je ružno vidjeti ovakve postove, pune omalovažavanja, a ovaj zadnji kolege iveka je prilično uvredljiv
možemo raspravljati, iznositi argumente za i protiv, biti u sukobu mišljenja
ali ovo je već verbalna makljaža, a ne rasprava
molim vas, budite razumni
i civilizirani
pa nećemo zbog crobexa potezati tešku artiljeriju

free tibet


Vidim da
1.mnogi i dalje žele vidjeti CROBEX na ispod 3000.
2.Samo ne znam kako bi to bilo moguće
(odnosno kako bi to fundamentalno bilo opravdano), s obzirom da mnoga poduzeća imaju godišnji rast dobiti i po 80%. A mnogi također zaboravljaju da mi nismo Japan osamdesetih niti Amerika sada. Mi smo fuckin tržište u razvoju i prema tome multiple (tu mislim na P/E) u velikom broju slučajeva imaju opravdanje, pa čak i ako su veće od 30

ad 1.
ne mnogi. samo neki. [smiley]
dobronamjerni[lol]

ad 2.
ako bude falilo love.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Koji je ovo k…..?!!Što bi bilo da je EU u crvenom, po ovome bi ronili 5%… A što mislite o todorexu. Jučer rast, blokade i sl. iz kojih razloga?! A danas , majko moja, što se ovdje radi, prestrašno…

Surround all arround when it hits the ground

Mnogi koji su pljuvali po Iveku sad se kaju što ga nisu navrijeme poslušali.
Čovjek vam je lijepo govorio svoje mišljenje. Tko ga hoće poslušati, može; tko neće, ne mora. Iznosio je i određene argumente. Glupo je da sada svoju gorčinu zbog minusa prebacujete na “azazela” Iveka. Svatko je sam odgovoran za svoje postupke. Bijeg od odgovornosti znak je infantilnosti. NHF


Mnogi koji su pljuvali po Iveku sad se kaju što ga nisu navrijeme poslušali.
Čovjek vam je lijepo govorio svoje mišljenje. Tko ga hoće poslušati, može; tko neće, ne mora. Iznosio je i određene argumente. Glupo je da sada svoju gorčinu zbog minusa prebacujete na “azazela” Iveka. Svatko je sam odgovoran za svoje postupke.

A ti su u plusu?

Jel u plusu znači prodati s 30% minusa, pa ponovno kupiti i biti u plusu 3%? Fresh start?[lol]

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close