Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovi dečkići koji čekaju siguran tajming ako imaju imalo iskustva
morali bi znat da sigurnog tajminga više nikad neće biti.
Pogotovo ne onakav na kakvog su navikli, gdje su se jako “oznojili”.


nedostaje kuna.

pučki,
fali love.

Ja ti velim da para ima. Medonje sjede na lovi i cekaju a i ne zuri im se nigdje. Budi siguran u to. Jedino ih nema na ZSE – to je drugi par rukava…. [lol] [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

Smanjuje se minus

CROBEX -0,12%

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

šta će biti kada poslije Amera dođu Rusi na ljeto!
ima da nas nema![lol]

dan je pametniji od noći

Lider: Tema tjedna
Niti jedan sektor ne očekuje veći rast nego u 2007. godini. Najveći će rast imati bankarski sektor (10%), osiguranjana (9%), i IT (8%), najlošije se piše trgovini i prehrani. Agrokor će nastaviti tražiti prilike za akvizicije.
Hrvoje Stojić – analitičar HAAB

"Svi žive od toga da nešto prodaju" - Robert L. Stevenson


Poštovani kolega ne mislite li da smo ispucali gotovo sve loše vijesti koje smo mogli ispucati?
A kao što ste vi vidjeli krizu kad se još nije vidjela golim okom, tako ja sad vidim oporavak koji Vama još nije vidljiv.

Sa štovanjem

PS: pusti ti kolegu Nathana49, nije on baš tako siguran u te svijeće kao što ti misliš

A sto da ti kazem? Evo “gurui” fundamentalne i tehnicke analize na celu sa Master Vladom su me ispljuvali na tu temu pa cu je preskociti i reci da ja svoje poteze donosim na temelju kristalne kugle. A ona mi kaze da prije Grobexa na 3200 ne ulazim nego da tada revidiram stanje.

Gurui su mislili da necemo ispod 5000 pa onda ispod 4800 pa ispod 4500 pa ispod 4000. Sada pak misle da je ovo dno. [lol] [lol] [lol]

“Guru” Vladu su glavni postovi bili sprdanje sa mojom malenkosti i mojim postovima unazad 3 mjeseca a nekako mi se cini da je kao i Von Braun unazad tjedan dva presao u cash!!!! [lol] [lol] [lol] Sada su pak i njemu NEKE DIONICE PRECJENJENE a i dalje tvrdi da sam ja sa “fundametom na VI a sa tehnickom se jos nisam niti sreo”. [lol] [lol] [lol] Pa neka i dalje misli @ebe mi se sto tko misli ili smatra. Bilo mi zao nekih ljudi ali moram priznati sve manje.

Sto se Nathana tice – on je samo izrekao ono sto sam ja mislio a mislim i dalje. Tko je u longu unutra ostati ce u longu….. Trejdanje po kanalima na odredjenim dionicama sa limitiranim sredstvima je jedan od izvora zarade u ovim vremenima.

skype - ivek1234

DIOKI u + blokadi – 500 kn

Slikica kaže više od 1000 riječi

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


DIOKI u + blokadi – 500 kn

[thumbsup][thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

kja misliš ivek dokle bi moglo? 3200 crobexa..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


DIOKI u + blokadi – 500 kn

I LEDO će kako stvari stoje.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Dajem još desetak dana fondovima, a petnaest dionicama, ako ne bude promjene na bolje[bye][bye][bye] do daljnjeg

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close