Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo i Ingre u minusu…[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

nedostaje kuna.

pučki,
fali love.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

nije istina, ima love koliko želiš, čeka se znak[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


nije istina, ima love koliko želiš, čeka se znak[thumbsup]

Pa ako danas i jučer nije bilo znakova k’o u priči, onda je ovo promašena priča.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

čeka se pozivnica za NATO.[thumbsup]


nema love.
Ima love. Medonje pune para.
povukli se mirovinci, povlače ljudi iz oif-ova.
Slazem se. vlad1111: ” manje love, niže cijene. bez obzira na fundamente. ” Sa prvim dijelom se slazem. Drugi dio po je po meni daleko od tocnog. Fundamentalno smo mi jos napuhani. Fundament se ne mjeri od ATH ili po tome “kada sam je kupio pa je sada pala 30 ili 50%). Fundament je nesto sasvim drugo.
[/quote]

toking tu mi!?[rolleyes]

tehničku baš i ne znaš, s fundamentalnom si na vi.

nhf

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

INGR-R-A takoder nije ispunila ocekivanja u FI
koga sad pratimo, Novoselca?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

dio dionica je još uvijek napuhan.
dio već sada podcjenjen.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ovi nalozi na prodaji izgledaju grozno. A kupnje niotkud. Čeka se čudo, jer ni ovi GFI koji su puno bolji od očekivanja nam ne pomažu. A mene su k’o malog učili da ne vjerujem u vilenjake…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

došo i atpl.. prilično dobar[smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



nema love.
Ima love. Medonje pune para.
vlad1111:
” povukli se mirovinci, povlače ljudi iz oif-ova. ”
Slazem se. vlad1111: ” manje love, niže cijene. bez obzira na fundamente. ” Sa prvim dijelom se slazem. Drugi dio po je po meni daleko od tocnog. Fundamentalno smo mi jos napuhani. Fundament se ne mjeri od ATH ili po tome “kada sam je kupio pa je sada pala 30 ili 50%). Fundament je nesto sasvim drugo.
[/quote]

toking tu mi!?[rolleyes]

tehničku baš i ne znaš, s fundamentalnom si na vi.

nhf
[/quote]

Bitno da ti sve znas i da si do prije 2 tjedna vikao UP, UP i mene pljuvao po forumu. Ok, nemam pojma niti o fundamentu niti o tehnickoj ali imam dobru kuglu koja vec skoro tri mjeseca govori DOWN i bila je u pravu za sada a kako mi se cini biti ce i u buducnosti. [lol] [lol] [lol]

A ti kao guru mozes “okaciti” svoje diplome iz tehnicke i fundamentalne mojem Garfieldu na rep!! [lol] [lol] [lol]

NHF naravno i none taken!! [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234


došo i atpl.. prilično dobar[smiley]

Da dobar….predobar…..[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close