Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

4% spread između prve kupovne i prve prodajne dionice na TISK.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Opet smo jedina burza u EU koja pada……..

Regija….
Belex Promena % -1,04 %
Slovenija SBI20 -0,91%

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Da su ovakvi ljudi branili Hrvatsku u Domovinskom ratu danas ne bi ni imali nasu burzu. Ovako ovi koji vode kolo ruse sve sto smo stvorili i sto je Hrvatsko.Bravo dečki.


Upravo slušao na vijestima.Bush izjavio da će biti jako sretan ako donese u Zagreb osobno pozivnicu za NATO(da nevjeruješ očima i ušima),te da očekuje od Hrvatske da pripremi sve potrebne preduvjete za ulaganje američkog kapitala.U svakom slučaju imati Ameriku uz sebe, gdje jedna osrednja firma ima prihod kao državni budžet RH svakako je izvanredna vijest.

Najava ulaska američkog kapitala?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ovo trgovanje bi usporedio sa poslovnim mahinacijama Ankice,Snješke i onog njihovog unuka.Radili su što su htjeli i uzimali od drugih……nadao sam se da su ta vremena iza nas.


KOEI objavi onakav izvještaj a netko stavi skriveni nalog na prodaju 300 komada po 730. Još će do kraja dana u negativnu blokadu…

Krivo gledaš. Stavili su skrivene naloge na kupnju da se ne obrušavaju oni koji hoće prodavati.
Ti je dobro. Ne zna se koliko ima na kupnji.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Da su ovakvi ljudi branili Hrvatsku u Domovinskom ratu danas ne bi ni imali nasu burzu. Ovako ovi koji vode kolo ruse sve sto smo stvorili i sto je Hrvatsko.Bravo dečki.

Malo brkas stvari stari. Mislim da svatko od nas brani iskljucivo svoj djep sto je po meni jedino normalno. Da branim Grobex ili bilo koju dionicu ne pada mi na pamet. Cekam da padne dovoljno nisko. Postao sam 2 dokumenta malo vise pa pogledaj fundament i multiple. U ovakvim situacijama dionice se vracaju prema fundamentu. To se upravo dogadja. Sukladno tome zakljucujem da jos ima dosta prostora za pad i ne zelim ulaziti. Nervoza na forumu govori tome u prilog. Neki su poceli shvacati…..

A sto se tice “globalne stabilizacije” nisam siguran da bi se s time slozio….. Volatilnost i VIX su veliki ali cemu to ovdje objasnjavati kada vecina neku normalnu tezu moze samo ispljuvati. Kao sto je Nathan47 rekao – cekaju se potoci krvi na ZSE i ja se slazem s njim.

skype - ivek1234

ludlum:

Da su ovakvi ljudi branili Hrvatsku u Domovinskom ratu danas ne bi ni imali nasu burzu. Ovako ovi koji vode kolo ruse sve sto smo stvorili i sto je Hrvatsko.Bravo dečki.

Malo brkas stvari stari. Mislim da svatko od nas brani iskljucivo svoj djep sto je po meni jedino normalno. Da branim Grobex ili bilo koju dionicu ne pada mi na pamet. Cekam da padne dovoljno nisko. Postao sam 2 dokumenta malo vise pa pogledaj fundament i multiple. U ovakvim situacijama dionice se vracaju prema fundamentu. To se upravo dogadja. Sukladno tome zakljucujem da jos ima dosta prostora za pad i ne zelim ulaziti. Nervoza na forumu govori tome u prilog. Neki su poceli shvacati…..

Poštovani kolega ne mislite li da smo ispucali gotovo sve loše vijesti koje smo mogli ispucati?
A kao što ste vi vidjeli krizu kad se još nije vidjela golim okom, tako ja sad vidim oporavak koji Vama još nije vidljiv.

Sa štovanjem

PS: pusti ti kolegu Nathana49, nije on baš tako siguran u te svijeće kao što ti misliš

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Ne fundamenti su itekako dobri na velikom broju dionica.Pogledaj malo fundamente za Končar,Atlantic grupu,HT…..

nepovjerenje je najveci neprijatelj burze

DAX 6,575.09 85.83 +1.32%
FTSE 100 5,720.00 5:54AM ET 59.60 +1.05%

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

DiAbLeRo:

KOEI objavi onakav izvještaj a netko stavi skriveni nalog na prodaju 300 komada po 730. Još će do kraja dana u negativnu blokadu…

Krivo gledaš. Stavili su skrivene naloge na kupnju da se ne obrušavaju oni koji hoće prodavati.
Ti je dobro. Ne zna se koliko ima na kupnji.[thumbsup]


A vidi sad ovaj nalog:
Top ask
CIJENA KOLIČINA
740,00 1,125
744,00 36
745,00 20
747,50 14
749,99 100
756,99 138
757,00 27
759,80 19
759,90 12
760,00 80

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close