Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima, ima love momak. Samo fali fitilj i za čas smo u oblacima. Samo se tržište drži da ne eksplodira, vjeruj mi.
Ovo je najisforsiranija korekcija.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Upravo slušao na vijestima.Bush izjavio da će biti jako sretan ako donese u Zagreb osobno pozivnicu za NATO(da nevjeruješ očima i ušima),te da očekuje od Hrvatske da pripremi sve potrebne preduvjete za ulaganje američkog kapitala.U svakom slučaju imati Ameriku uz sebe, gdje jedna osrednja firma ima prihod kao državni budžet RH svakako je izvanredna vijest.


Opet u Evropi divljaju dionice. Mislim da ću jedan dan popizditi i razbiti u najmanju ruku zube nekom analitičaru koji će srati o globanom trendu.

Kratko i jasno.Čestitam !
[angry]

valentine:

Pazi ovo Vaš link čekaj dok se shvati

ne koristi.
jer…
nema love.
malo kupaca.

A šta misliš gdje je lova od svih ovih koji su se ove godine iskrcali? Vidjet ćeš kad krene. kakve puste priče da bi trebali biti sretni da Crobex na kraju godine bude 5000. Bit će on za tjedan dana 5000, garantirano.[thumbsup]


tenkista: ” Opet u Evropi divljaju dionice. Mislim da ću jedan dan popizditi i razbiti u najmanju ruku zube nekom analitičaru koji će srati o globanom trendu. ” Kratko i jasno.Čestitam ! [angry]

ČESTITKE!

Trenutne cijene su smiješne i na razini desetog mjeseca 2006. Da fondovi krenu kupovati sada, do kraja godine bi mogli ostvariti prinos od 30-40% bez po muke

Hell is Empty and all the Devils are Here

Opet smo jedina burza u EU koja pada……..

MI SMO TAOCI PARADE FONDOVA I NJIHOVIH USKO POVEZANIH OSOBA U NOVINARSTVU KOJI SU U
SUKOBU INTERESA I SA DRUŠTVOM I KOJEM ŽIVE I SA SAMIM SOBOM !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

DAX 6,560.09 5:21AM ET Up 70.83 (1.09%)
FTSE 100 5,717.20 5:21AM ET Up 56.80 (1.00%)
MIBTel 24,107.00 5:36AM ET Up 261.00 (1.09%)
ATX 3,743.25 5:22AM ET Up 71.54 (1.95%)

Futures

Dow 12,436.00 53.00 0.43
S&P 500 1,342.20 6.80 0.51
NASDAQ 1,821.00 10.75 0.59

I sada na sve ovo Gatara,Petrov i ostali vrsni analitičari će dati komentar da mi pratimo trendove…..
Naravno,kada su ovi u minusu mi samo poduplamo,da se zna tko je lider u regiji po minusima,a kada su ovi u plusu ,e onda su razlozi političke naravi ili nesigurnost u regiji pa nema razloga da ih pratimo u pozitivnim trendovima….

KOEI objavi onakav izvještaj a netko stavi skriveni nalog na prodaju 300 komada po 730. Još će do kraja dana u negativnu blokadu…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

“Teško je očekivati optimizam dok se ne stabilizira situacija na globalnim tržištima i u domaćoj fondovskoj industriji”, kaže Gažić.

Pa od kada smo mi postali tako osjetljivo trziste!? Bitno da smo osjetljiviji od Europe, koja opet lagano raste.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


nema love.

Ima love. Medonje pune para.


povukli se mirovinci, povlače ljudi iz oif-ova.

Slazem se.


manje love, niže cijene.
bez obzira na fundamente.

Sa prvim dijelom se slazem. Drugi dio po je po meni daleko od tocnog. Fundamentalno smo mi jos napuhani. Fundament se ne mjeri od ATH ili po tome “kada sam je kupio pa je sada pala 30 ili 50%). Fundament je nesto sasvim drugo.

skype - ivek1234

New Report

Close