Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

..po uzoru na brigu o dionicama koje pokazuju Torodićevi brokeri- , koji su dionice TODEX-a , podigli
iz prašine i blata …………… trebala bi svako dioničko društvo voditi računa o stanju svojih dionica na burzi
naravno, u skladi, sa poštenim i primjerenim rezultatima poslovanja.
Todorićevim brokerima , svaka čast na strpljenju i radu na ponovnom zadobivanju povjerenja i radu na poticaju za rast dionica… koji je strpljivo provedeno , nakon pada svih ovih dionica…

Tako trebaju svi raditi, a ne plakati nad prolivenim mlijekom ……. UČITI OD NAJBOLJIH !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ludlum:

Ponavljam ovo je sve manipulacija…..ili ti dobra priprema za promjenu trenda. Nase firme su objavile FI : 1.Zaba izvanredno,cc.40 % bolje 2.PBZ izvanredno cc.20% bolje 3.HT odlično 4.Končar strava,76% bolje nego 2006.god 5…………. A sad tek dolaze Agrokor firme,IGH,Ingra,Hoteli…… To nije bas normalno u drugim zemljama u susjedstvu…i uz to dolazi pozivnica za Nato i nekako sutljivo se najavljuje da bi US firme želile ulagati u Hrvatsku. Ma stvarno?

nema love.
povukli se mirovinci, povlače ljudi iz oif-ova.
manje love, niže cijene.
bez obzira na fundamente.

slažem se .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Dok sam jutros gledao preview na n-tv za današnji dan bio sam siguran da tonemo bar 1 % danas
Već putem do posla me obuzeo osjećaj da danas idemo ipak gore
Sad sam sve sigurniji
Ako ovo nije drukanje, ne znam što je[thumbsup]

Za sad kupnja na nekim dionicama izgleda dobro. Nadam se da ćemo danas u dobar plus sa velikim prometom.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

ZSE tone opet. Nitko ne kupuje.
ULPL u blokadi.
Ingru nitko ne kupuje.[embarass]
Na KOEI se maknuli ogromni paketi sa prodaje[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

šta je sa ULPL??? greška ili smak svijeta?

Pazi ovo

Vaš link

čekaj dok se shvati

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Dok sam jutros gledao preview na n-tv za današnji dan bio sam siguran da tonemo bar 1 % danas Već putem do posla me obuzeo osjećaj da danas idemo ipak gore Sad sam sve sigurniji Ako ovo nije drukanje, ne znam što je[thumbsup]

izbaci U.[tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Opet u Evropi divljaju dionice. Mislim da ću jedan dan popizditi i razbiti u najmanju ruku zube nekom analitičaru koji će srati o globanom trendu.


šta je sa ULPL??? greška ili smak svijeta?

Jučer je bio zadnji dan za sudjelovanje u dokapitalizaciji pa je ovo danas očekivano.


Pazi ovo Vaš link čekaj dok se shvati

ne koristi.
jer…
nema love.
malo kupaca.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

valentine:

Pazi ovo Vaš link čekaj dok se shvati

shvatit će se.
ali…
traje rasprodaja.
nema love.


Ma čekaj. Ako je netko već prodavao svo ovo vrijeme, a netko kupovao, kako možeš reći da nema love? Samo što nitko neće prvi opaliti po kupnji. Ovo je teško ispipavanje bila.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close