Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

50,

wiking:

a kad ce Grobex napraviti neki rally ,vani mal mal pa voze Paris-Dakar.Gledam US pa mal mal neki rally pise a kod nas[bye]

Taj film slabo ćemo gledati dokle god je Samodol na čelu HANFE

ma nije on tu nesto posebno mogao napraviti sto bi ”spaasilo” nase trziste, cim bi neki radikalniji potez povukao odma bi mu pripisivali da ne postuje pravila trzisne utakmice.. bla, bla..

Glory, glory, Man United!!

13.250,00 18 15:44:38
13.250,00 30 15:44:38
13.250,00 30 15:44:38

ledo

Sutra nas čeka isto krkljanac.
Čini mi se da će GFI biti jedna velika sprdačina i razlog za iskrcaj.
Nadam se da nije tako.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

a kako ce tek biti sutra jer je sad opet u banani

A kad je SAD bio po 3%u poz. nismo reagirali ,a kad su u banani onda x3 reagiramo .[sealed]

i tako do besvjesti… sve dok ne zavrsi cijela prica oko recisije u sad-u… moja procjena da do kraja godine nema kruha ovdje

Nije ni meni drago, ali kad vidim da se ovako izvješća odražavaju na Crobex, dođe mi slabo.
Ipak ćemo mi još malo niže, u oversold područje, čini mi se, a onda će svima biti jeftino sve i fondovi neće se toliko istresati. Kolega Vlad veli da ćemo do 3500 bodova. No vidjet ćemo.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Najgore je što smo se već (barem ja) navikli na ove sprdačine od cijena. I sad kad kažem da mi target na Adrisu nije niži od 2* aktualna cijena, djelujem sam sebi smješan. Što je najgore, target mi je i viši. Što više mislim o tome, dođe mi plakati.[sealed]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

U beogradu se redaju već danima prometi od 10 milja kuna.
Sve šta su fondovi tamo trčeći nosili danas vrijedi veliku nulu.
Sigurno bi nam bilo lakše da nisu još i te svinjarije radili.

Malo off topic, ali pronašao sam u jednoj knjizi (ne da mi se reklamirati) graf P/E DJIA na NYSE u posljednjih 100 godina. Tamo negdje oko 1930, P/E je iznosio oko 4-5. Tako da znate da dno može biti ovako odokativno oko Crobex = 800.
[shocked]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Mogli bi mi i ispod 800 poznavajući našu inteligenciju.

Danas čitao u jutarnjem AZ se ispričava zbog one procjene o precijenjenosti GROBEX-a

New Report

Close