Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Raste cijeli Todex!

I love the Smell of Profits in the Morning

plavi:

Ma daj molim te, Ledo u par dana porastao preko 40 %, na temelju čega sada, na sentimentu tržišta sigurno nije. Da nam ne bi ovih dana bila kakva objava opet o Todorićevim planovima i mogučnostima širenja. Tada bi Hanfa trebala reagirati i provjeriti tko je imao povlaštene informacije.

Istina, ajde 10%, ali 30% u jednom danu mora biti neko objašnjenje ili ne mora. Meni je drago da raste, ali ipak me zanima zašto toliko raste.

A dok je pala sa 16 na 10000 onda nisu trebala objasnjenja?? normalno da netko ima info… sam kaj ti moze rec kaj hoce zas je kupovao! [cool]

Glory, glory, Man United!!


Raste cijeli Todex!

Fondovi dižu BLJE.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Raste cijeli Todex!

Pitanje je samo zašto?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ko da je to bitno hehe…..[thumbsup]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ko ima malo više iskustva vjerojatno nemože vjerovat kako neki kupuju
recimo na +20%.

Fondovi navlače naivne ovo će danas ispod 12 000 kuna

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Ko da je to bitno hehe…..[thumbsup]

[thumbsup][thumbsup]

Glory, glory, Man United!!

Doooobar skriveni nalog na kupnji na ATPL… 500 komada na 2221. Što volim kad netko naleti na ovakvu minu! Pa ti sinko, prodaj…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

crobex je poceo tonuti 🙁

Šta je meni ovo trebalo...


Fondovi navlače naivne ovo će danas ispod 12 000 kuna

ja sam pretočio ledo u tisak još davno ali kolega nemojte tako – onda moram odgovoriti, neće sigurno !
a nemam pojma za ledo kao ni Vi.


sampras: ” Fondovi navlače naivne ovo će danas ispod 12 000 kuna ” ja sam pretočio ledo u tisak još davno ali kolega nemojte tako – onda moram odgovoriti, neće sigurno ! a nemam pojma za ledo kao ni Vi.

Ja čekam na 11.5k kuna gdje će biti odbijanac.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close