Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Baron: ” Crobex u MINUSU !!!!!!!!!!!! -0,12% ” Koliki je promet? [sad]

57 mil. u 12h, i nije baš mali promet.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Baron:

Crobex u MINUSU !!!!!!!!!!!! -0,12%

Koliki je promet? [sad]

nikakav 26-27 milja

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

ovo sa ledom je nevjerovatno

ima tko kakvu info??


ovo sa ledom je nevjerovatno

Slažem se.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

http://www.poslovni.hr/74786.aspx

Luković vraća uslugu fondovima.

promet: 60.923.829,15 kn
crobex: 3.890,94 -0.09%

12:27 h


ovo sa ledom je nevjerovatno

Igrice se igraju na LEDU.
Trend Todexa je opet počeo, ko prije migorosa.
Opet će ćini mi se BLJE i MLNR ići gore.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Ma daj molim te, Ledo u par dana porastao preko 40 %, na temelju čega sada, na sentimentu tržišta sigurno nije.
Da nam ne bi ovih dana bila kakva objava opet o Todorićevim planovima i mogučnostima širenja.
Tada bi Hanfa trebala reagirati i provjeriti tko je imao povlaštene informacije.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

sada se bezglavo kupuje, kao što se prije 2-3 tjedna bezglavo prodavalo. Vjerovatno ista ekipa, a da ih pitaš zašto nemaju pojma. Vidjelo se i jučer da kupnja lupa po asku, pa sada svi krenuli tako. Naravno oni koji imaju povlašteni info su to već obavili


Ma daj molim te, Ledo u par dana porastao preko 40 %, na temelju čega sada, na sentimentu tržišta sigurno nije. Da nam ne bi ovih dana bila kakva objava opet o Todorićevim planovima i mogučnostima širenja. Tada bi Hanfa trebala reagirati i provjeriti tko je imao povlaštene informacije.


Ma daj molim te, Ledo u par dana porastao preko 40 %, na temelju čega sada, na sentimentu tržišta sigurno nije. Da nam ne bi ovih dana bila kakva objava opet o Todorićevim planovima i mogučnostima širenja. Tada bi Hanfa trebala reagirati i provjeriti tko je imao povlaštene informacije.

Istina, ajde 10%, ali 30% u jednom danu mora biti neko objašnjenje ili ne mora. Meni je drago da raste, ali ipak me zanima zašto toliko raste.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ODE i BLJE gore, kako sam i pričao.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close