Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zvone101: ” febo: ” Izgleda da je Toda opet neki ugovorčić potpisao pa insajderi rade sve u 16…. ” a izgleda da i Ti nešto znaš – tako mi ostavljaš dojam ovih dana !? ” niš ja ne znam….krhko je znanje [yawn] da znam ne bi još bio u minusu

Znam da je predprosli vikend bio u rusiji sa tamburasima… nije bez razloga vodio tamburase…

Zakucavanje na KOEI,DLKV,PTKM, IGH,ULPL,ZABA. Kapitalizacija rasta.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Belex -1,61 %, Slovenci -2,51%.
Regija u banani.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Mislim da bilo kakvi veći pomaci ovih dana mogu biti opravdani samo
nekim izrazito konkretnim događanjima na tom određenom izdanju.


Zakucavanje na KOEI,DLKV,PTKM, IGH,ULPL,ZABA. Kapitalizacija rasta.

pa ne znam baš da je točno to što pričate kolega… onaj tko prodaje npr. ZABU na 9200 teško da nešto kapitalizira[smiley] slično vrijedi i za ostale.

sad smo tamo negdje gdje smo bili jucer oko podne, na 3888-90 i tavrljamo.. nadam se slicnom nastavku sto bi znacilo i mali plus do kraja dana[undecid]

Glory, glory, Man United!!

Baron:

Zakucavanje na KOEI,DLKV,PTKM, IGH,ULPL,ZABA. Kapitalizacija rasta.

pa ne znam baš da je točno to što pričate kolega… onaj tko prodaje npr. ZABU na 9200 teško da nešto kapitalizira[smiley] slično vrijedi i za ostale.

ZABA je prije 4 godine kostala oko 1100 kn. Onome tko je onda ulazio, cijena je narasla oko 8 puta u 4 godine. Sto je brat bratu 50% godisnjeg prinosa.

http://www.rast.hr/hr/trziste/grafikoni.html?f%5Bticker%5D=ZABA-R-A%3AZSE&f%5Btip%5D=3&imageField.x=13&imageField.y=2

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Opet ponavljam…….onaj tko ima love, taj će diktirati tržištem…….pa kaj su svi dekintirani ???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Baron: ” Zakucavanje na KOEI,DLKV,PTKM, IGH,ULPL,ZABA. Kapitalizacija rasta. ” pa ne znam baš da je točno to što pričate kolega… onaj tko prodaje npr. ZABU na 9200 teško da nešto kapitalizira[smiley] slično vrijedi i za ostale.

Mislio sam kapitializacija rasta na Todexu i Brodarima.
Pogledaj TISK, a i LEDO kad ode iz blokade spustiti će se.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

ova dva dana izgleda kao lagani napad na MLINAR a kad ne ide niže ljetvica se diže.

oho – LEDO još leti prema gore
a kada se sjetim da je nedavno bio jednako kao i IGH a sada je 30 % više !


Crobex u MINUSU !!!!!!!!!!!! -0,12%

Koliki je promet? [sad]

New Report

Close