Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa ne raste dovoljno brzo! Mi smo svi dugorocni investitori, ali bi voljeli da nam za 3 dana dodju cijene na targete, pa da prodamo.

dobro jutro,
on such beautiful day–what will be with grobex?
Dow– -0,13,Japan i Kina znatno više u minusu…… a mi možda baš zainat svima u plus ili…
[wink]

Nepovjerenje vlada Wall Streetom
Na Wall Streetu su u utorak S&P i Nasdaq indeks porasli zahvaljujući oporavku cijena nafte i metala, dok je Dow Jones indeks

Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

oduvijek su postojale bande sta im nista sveto nije bilo, i nastojale su postati elita- pa zivio vam kapitalizam draga moja pohlepna braco i nova elito…

Mislim da je the end korekcija, a do sljedece vam zelim all the best…

Miču se nalozi na kupnji. Čini mi se da će kod nekih dionica koje su imali veliki rast jučer uslijediti kapitalizacija. Osim LEDA , naravno. Onaj rast jučer od 18% nije dovoljan za jednog hr. dioničara.
Europa otvorila kilavo. Normalno kad su imali jučer veliki rast.
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

europa se crveni (do nekih pola posto u minus)…

medjurim, nakon onolikog jucerasnjeg rasta to je bilo za ocekivati…

crobex koji prati europske trendove onda danas ide za cca 1.5-1.7% gore….

sto bi Borat rekao – NOT!!!

Šta je meni ovo trebalo...

Mislim da nam danas slijedi korekcija na Ledu poslije jučerašnjeg skoka cijene od skoro 20 % u jednom danu.

ma EU bi mogla i u zeleno….[thumbsup]

Stanje na burzi se odrazava i na pisanja na forumu… nista ni od ovog naseg foruma…

Gužva na Tisku. Mogao bi i danas u revijalnom tonu…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Mislim da nam danas slijedi korekcija na Ledu poslije jučerašnjeg skoka cijene od skoro 20 % u jednom danu.

kad je dionica Atlantske išla u 4 godine od 35 kn pa do 3500kn nitko se nije žalio niti pitao kako može toliko narasti ,da li su fondovi pretjerali ili narod…pa to je 10 000 % !!! ko je kom kriv ako se neko ukrcao na 3500 ? isto važi i za ostale “perjanice” ,e sad kad se euforija stišala a s njom i cijene naravno ,sad se traži razlog tipa “naivci prodaju” fondovi su još mladi ,sad čemo gore, ZAPAMTITE ,SVAKA DIONICA VRIJEDI ONOLIKO KOLIKO JE NEKO ZA NJU SPREMAN PLATITI. a ne ono smiješni postovi kao kad se istražuju financijske valjanosti i čuo od rođaka da INGRA na 60 000 kn vrijedi još najmanje toliko jer imaju poslova za 100g , Ko traži u burzi razloge taj je isti kao plač napuštenog ljubavnika kako ga je mogla napustiti a on baš “bio idealan za nju samo ona to nezna ”
VRIJEME ,SAMO VRIJEME , i sve ce biti nakon nekog vremena u redu ,STRPLJEN -SPAŠEN
[thumbsup]


Miču se nalozi na kupnji. Čini mi se da će kod nekih dionica koje su imali veliki rast jučer uslijediti kapitalizacija. Osim LEDA , naravno. Onaj rast jučer od 18% nije dovoljan za jednog hr. dioničara.
Europa otvorila kilavo. Normalno kad su imali jučer veliki rast.
Vaš link

Barone glasnije, nečuju te te ovi na bidu Leda…….[tongue][tongue]

New Report

Close