Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nes ti prometa… 83. mil. redovnog od cega 27 zabe… slabo je to jos… [sad]

Glory, glory, Man United!!


nes ti prometa… 83. mil. redovnog od cega 27 zabe… slabo je to jos… [sad]

Nemojmo se prevariti. Još uvijek fondovi ne sudjeluju tijekom ovog rasta, zato je promet i tako mali.
Nakon ovakvog velikog rasta u zadnjih dva dana, ne očekujem daljnji rast., barem ne sutra i naredne dane.
BUY signali postoje na dosta dionica, ali Crobex još ne pokazuje signal UP.
Još uvijek nije u oversold području.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Neron:

nes ti prometa… 83. mil. redovnog od cega 27 zabe… slabo je to jos… [sad]

Nemojmo se prevariti. Još uvijek fondovi ne sudjeluju tijekom ovog rasta, zato je promet i tako mali.
Nakon ovakvog velikog rasta u zadnjih dva dana, ne očekujem daljnji rast., barem ne sutra i naredne dane.
BUY signali postoje na dosta dionica, ali Crobex još ne pokazuje signal UP.
Još uvijek nije u oversold području.

bio je rast , ali svakako ne velik.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ameri u zelenom


blade: ” zvone101: ” samo da znate – oni koji koriste samo PBZ investor da k/p u prvih pet nema veze sa stvarnošću ! jedino je toćno ono di pišu osn stvari – znači samo 1.k i 1. prodaja ” ti se šališ ” evo pa se uvjeri sam – još je tako !!!
[/quote

Danas sam također to zamijetio.Kolega da li li je i osnovna stvar- 1k. i 1p. realna,da se ne radi možda o zakašnjenju refresha u aplikaciji? (iako je tako stajalo par minuta)

Fondovi ovo, fondovi ono.
Vidjeti ćemo gdje su i u kakvoj su banani ti fondovi slijedeći mjesec kad izađu izvještaji za ovaj mjesec.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


Fondovi ovo, fondovi ono. …..

Pa u svakom slučaju su sa svojih 20 i nešto miljardi kuna jači igrač od nas sirotinje i bogu teeške.[cry]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


blade: ” zvone101: ” samo da znate – oni koji koriste samo PBZ investor da k/p u prvih pet nema veze sa stvarnošću ! jedino je toćno ono di pišu osn stvari – znači samo 1.k i 1. prodaja ” ti se šališ ” evo pa se uvjeri sam – još je tako !!! [/quote Danas sam također to zamijetio.Kolega da li li je i osnovna stvar- 1k. i 1p. realna,da se ne radi možda o zakašnjenju refresha u aplikaciji? (iako je tako stajalo par minuta)

Točnije rečeno takvi problemi mogli bi se javiti zbog načina osvježavanja podataka kod investora, prije nego zakašnjenja osvježavanja. Generalno ista stvar za nas korisnike. To se češće moglo primjetiti u ranoj fazi rada investora.


Fondovima ostaju još samo 4 radna dana da poprave užasno loše kvartalne rezultate. U ta 4 dana oni će dizati kolko mogu !

ma nista od toga. strah ih je ko male miseve
valjda je svima jasno da sve dok mirovinci ne pocnu kupovati (a to se vrlo vjerojatno nece tako lako desiti i brzo) il dok stranci malo jace ne udju nema kruha na nasoj burzi
[pray]

Baron:

Pola dionica na ZSE ima “blistaviju” budućnost od LEDA pa stoje kao zakopani.

Koje su to dionice kolega ?


Todex je danas rastao brže od CROBEX-a.Todex balončići su brzo reagirali.Upravo onako kako sam i
očekivao,a fundamentalno jake dionice kao HT,ADRIS nisu reagirali jer se velikim igraćima ne žuri kako bi
što duže mogli jeftino kupovati.Ali ako se smjer okrene Todex će se ponovno strmopizdit.To je barem jasno.

Moglo bi se osvetit mirovincima ovo rušenje tržišta, jer su počele sve novine pisati o gubicima u mirovinskim fondovima. Pa bi ljudi mogli početi tražiti objašnjenja zašto uplačuju novac u mirovinske fondove ako oni imaju prosječan prinos u godini dana 0.05%, a inflacija je 6% što znači da su u minusu 5.95%. Mogli bi neki i fond menadžeri dobiti otkaz zbog toga


Fondovi ovo, fondovi ono.
Vidjeti ćemo gdje su i u kakvoj su banani ti fondovi slijedeći mjesec kad izađu izvještaji za ovaj mjesec.

Mislim da su se naši fondovi privremeno povukli sa ZSE i kupuju (hm, da li i zarađuju [huh]) na drugim burzama u regiji. Nisu daleko, možda CG i FRJM – tamo su FT u znatnom usponu?! Kao naše prije nekoliko godina!
Kada se ‘vrate’ svi ćemo to znati, tj. osjetiti! [shocked]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close