Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rasli smo zaredom dva dana 1,5%…
sutra bi nas mogao strefiti pad.
Ali sve u svemu se nazire novi trend. Dva koraka naprijed, jedan korak nazad.ž
U al grmi, samo da ne udari u ZSE. Ostali bi opet bez zadnjih 15 minuta.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


sakai: ” evo bum ja probal: prodaja je bila jaca od kupnje? ” Vrlo ostroumno. Slozio bih se sasvim kolega s vasom opservacijom. [lol]

[thumbsup]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Na h-t-u na kupnji opet oni smješni skriveni nalozi, 63 kao 630 itd….


Di je počelo rokanje?

Koliko vidim prva kupnja na Ledu je 12.000[thumbsup]

LEDO me bas ugodno iznenadio! [cool] Ovakav oporavak sam oceivao i od IGH poznajuc mentalitet domacih investitora

Glory, glory, Man United!!

Evo blok transakcije na ATPL !!!!! Zele smanjiti prosijek [proud]


Di su ti vrli analitičari. Neka objasne ovo: Belex od nove godine je pao 23.56%, a naš crobex 26%. Pri čemu je prosječni p/e belexa 27.46, a našeg crobexa ispod 25.

Nemaju oni novoselca i slicne, da su im jos povrh svega i oni u srbiji, roknuli bi oni ovih dana popularnih 30-50% [lol]

Glory, glory, Man United!!

samo da znate – oni koji koriste samo PBZ investor da k/p u prvih pet nema veze sa stvarnošću !
jedino je toćno ono di pišu osn stvari – znači samo 1.k i 1. prodaja


samo da znate – oni koji koriste samo PBZ investor da k/p u prvih pet nema veze sa stvarnošću !
jedino je toćno ono di pišu osn stvari – znači samo 1.k i 1. prodaja

ti se šališ

&

zvone101:

samo da znate – oni koji koriste samo PBZ investor da k/p u prvih pet nema veze sa stvarnošću !
jedino je toćno ono di pišu osn stvari – znači samo 1.k i 1. prodaja

ti se šališ

evo pa se uvjeri sam – još je tako !!!


Ukoliko danas Crobex ostane u zamjetnijem plusu, a to bi bilo recimo preko 0,70 %, to bi bilo prvi puta nakon dugo vremena da kada imamo jutarnji zalet , na kraju dana ipak ostane opipljiv plus.
Neka se to ponovi i sutra i evo nas kod promjena trenda.
A to bi bilo i za očekivati, nakon ovakgvog pada ove godine.

Evo ga!
Ne da nije pao već se plus i povećao , završilo + 1,45 %.
Neka se sutra tako ponovi i možda..
[cool]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Pola dionica na ZSE ima “blistaviju” budućnost od LEDA pa stoje kao zakopani.

Koje su to dionice kolega ?

Fondovima ostaju još samo 4 radna dana da poprave užasno loše kvartalne rezultate.
U ta 4 dana oni će dizati kolko mogu !

[color=black][/color]

New Report

Close