Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad smo već kod futuresa, Zimzelen veli da su i kladioničari iz druge i treće hrvatske kladionice iz Kozari boka u još ljepšem plusu.[thumbsup]Ovdje je Amerika, ovdje se pare broje.[thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen


…a Zagreb sutra u crvenom.[bye]

a zašto bi Zg sutra bio u crvenom ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Zato što je još uvijek veća ponuda od potražnje na dionicama koje su u crobexu, a bogami i na mnogima koje nisu u crobexu. [thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

http://www.poslovni.hr/74318.aspx

http://www.poslovni.hr/74318.aspx

Zadnje dvije rečenice su posebno “interesantne”.


Kad smo već kod futuresa, Zimzelen veli da su i kladioničari iz druge i treće hrvatske kladionice iz Kozari boka u još ljepšem plusu.[thumbsup]Ovdje je Amerika, ovdje se pare broje.[thumbsup]

Stvarno šteta što kladionice nisu izlistane na ZSE, to je u Hrvatskoj bussines sa najvećim potencijalom.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

najveći tjedni pad zlata od 1983.

Počelo je…

I'LL BE BACK

CRB, najveći tjedni pad u 52.godišnjoj povjesti.

Ne da je počelo, nego …ou yeah[thumbsup]

I'LL BE BACK

Lijepo bome:

DOW JONES INDUSTRIAL AVERAGE IN 12,588.78 10:45am ET 227.46 (1.84%)

I love the Smell of Profits in the Morning

Neda mi se tražiti koliko je bio DOW na dan 31.12.2007 jel zna netko iz prve ruke.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Neda mi se tražiti koliko je bio DOW na dan 31.12.2007 jel zna netko iz prve ruke.

13.264,82

You either do it right or you get eliminated!


sampras: ” Neda mi se tražiti koliko je bio DOW na dan 31.12.2007 jel zna netko iz prve ruke. ” 13.264,82

Lijepo, Ameri roknuli 5%, mi 25%.[shocked]

Dobro je samo da je RH u krizi, a nedajbože Amerika

Ljudi, ko je ovdje lud???!!![undecid][undecid][undecid]

I'LL BE BACK

New Report

Close