Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


burza danas radi ili neradi

Ne radi

is123456:

burza danas radi ili neradi

Ne radi


hvala

mi smo ipak zemlja slučaj

ajde Vipy na ERNT objasnit model vječne fiksne dividende i cijenu danas takvog instrumenta..tebi dobro ide matematika

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


ajde Vipy na ERNT objasnit model vječne fiksne dividende i cijenu danas takvog instrumenta..tebi dobro ide matematika

Vjecna dividenda je posljednja ove godine,
sto je bilo, bilo je.
Slijedece dividende ce biti max 40-50kn

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

febo, jel’ moežemo negdje dobiti OHLC Crobexa?

kome treba platiti čevape?

I love the Smell of Profits in the Morning


febo, jel’ moežemo negdje dobiti OHLC Crobexa? kome treba platiti čevape?

pa to bi trebali pravi DATA vendori implementirati u svoj software koji bi nudili korisnicima na pretplatu..nažalost u nas je malo takovih…ne znam kako stoje stvari sa Reutersom?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

mislio sam na povijesne podatke … nekakvu bazu podataka …

I love the Smell of Profits in the Morning

ne vjerujem da će burza skoro na tom poraditi ali nikad se ne zna

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

kakvo tržiše, takvi ulagači takvi i brokeri a takva i burza kao i sve druge institucije….jebiga s tim se moramo pomiriti…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


febo, jel’ moežemo negdje dobiti OHLC Crobexa?

kome treba platiti čevape?

plati 300 EUR i nosi …
Vaš link
(doduše, ne znam točno da li su “povijesni podaci” kao OHLC)

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


fazan: ” febo, jel’ moežemo negdje dobiti OHLC Crobexa? kome treba platiti čevape?” plati 300 EUR i nosi … Vaš link (doduše, ne znam točno da li su “povijesni podaci” kao OHLC)

zamisli nemaju OHLC za Crobex …

I love the Smell of Profits in the Morning

kak znaš?

inače, ak ima netko kakav graf iz prethistorije, 90-te, nek sposta. ak se ne varam bio je neki happy-line u ranim 90-tima. ZABA je na burzi od početka, pa bi i njen graf bio reprezentativan. baš bih to volio vidjeti, a ne mogu naći na netu.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close