Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

aha .. kliknuli smo ..

i što si signifikantnog zamijetio na grafu ?


Bas suprotno narasli na velikom prometu i to jako velikom bar na DJI

Tako je. Današnji promet je 6,320,031,000 što je najviše još od 22.1. Inače isti su prometi i za DJIA i za S&P 500. BTW niti Wall Street neće raditi sutra, ali rade u ponedjeljak pa ćemo vidjeti koliko se njihovo tržište stvarno počinje stabilizirati…

You either do it right or you get eliminated!


aha .. kliknuli smo .. i što si signifikantnog zamijetio na grafu ?

ništa signifikantno, bio je to samo komentar na čuđenje zbog ravne crte od 2 sata na hang sengu danas, a evo imali smo je i na crobexu.

_Mrzljak_:

aha .. kliknuli smo .. i što si signifikantnog zamijetio na grafu ?

ništa signifikantno, bio je to samo komentar na čuđenje zbog ravne crte od 2 sata na hang sengu danas, a evo imali smo je i na crobexu.

Ali nije bila vodoravna kao na Hang Sengu… kad sam spomenuo da nisam vidio ravnu liniju mislio sam na to da vodoravnu ravnu liniju nikad nisam vidio u razdoblju od 2 sata. Ako je stvar u tome da burza radi dvokratno kao što je netko spomenuo, onda ok.

You either do it right or you get eliminated!

pa da .. ” HT efekt ” je vidljiv na krivulji :)) ..

mislim da je to jedinstven slučaj u svijetu , da “padne” telekom sustav na sat – dva ..
ali evo ostati će zapisano i na intra-day Crobex grafu 🙂 .. za sljedeće naraštaje ..

Izgleda da je u trendu manipulirati tržištem i drugdje a ne samo kod nas…

Špekulanti s Londonske burze umalo poslali HBOS u propast
http://www.poslovni.hr/74468.aspx


Izgleda da je u trendu manipulirati tržištem i drugdje a ne samo kod nas… Špekulanti s Londonske burze umalo poslali HBOS u propast http://www.poslovni.hr/74468.aspx

Vlasti smatraju kako strah i nepredvidljivost koji vladaju na financijskim tržištima dopuštaju beskrupuloznim trgovcima da ostvare višemilijunske profite šireći histeriju u vezi sa stabilnosti velikih banaka

Naime, pretpostavlja se da su odgovorni bili tzv. kratkoročni ulagači (investitori koji koriste pad cijena kako bi zaradili) koji su namjerno plašili tržište kako bi ostvarili profit. U burzovnom žargonu takva praksa se naziva trash ‘n’ cash

trash ‘n’ cash zanimiljiv izraz,
sva sreca da kod nas toga nema [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Kod nas bi rekli: “mazni i kidni”

Kod nas to rade određene osobe vrlo suptilno.

Osnovni problem su bili visoki fundamenti koji nisu pratili poslovanje kompanije.

Nego gdje je nestao dmilanovic? Bio je stvarno jedan od najvećih navlakača na forumu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sretan Uskrs svima!

Svima Uskrs sretan!

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

burza danas radi ili neradi

mi smo ipak zemlja slučaj

New Report

Close