Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Burza zelena, a cijene iste ili niže od jučer. Kako to lijepo izgleda jednom prosjećnom ulagaću iz RH. Slušam ljude kako pričaju i ne vjerujem… a promet tri puta manji… sutra ne želim znati…

"Svi žive od toga da nešto prodaju" - Robert L. Stevenson


EBITDA 126 mil. kn
EBITDA 56 mil. kn (down 125%)

down 125%?

Heaven or Las Vegas

blueman:

EBITDA 126 mil. kn
EBITDA 56 mil. kn (down 125%)

down 125%?

Ma to je kolega računao kroz oporavak, optimistično.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


Magma koma izvjestaj., jako koma Drvio sam vam da nece ostvariti prospekt i to se ostvarilo. Prospekt: Sales 954 mil. kn, EBITDA 126 mil. kn Net income 59 mil. kn Actual Sales 812 mil. kn (down 15%) EBITDA 56 mil. kn (down 125%) Net income 7 mil. kn Sad ce se cekati FCFE puno puno duze, normalno da je cijena otisla ovako…

Al je cijena dionice još uvijek viša od Varteksa?!
[undecid]



@tigrus
Pa vi ste kolega koliko vidim zbilja veliki znalac! Vaše dinice nisu doživjele krah-a sve na ZSE i ostatku svijeta je.Pa jeli vi ulažete u dionice uopće ili se to samo tješite? Možda imate samo neke totalno nelikvidne ali onda me zanima kako bi došli do novaca da vam trebaju. Nemojte mi samo početi sa pričama kako vam ti novci sigurno neće trebati jer ste onda trebali kupiti spremnik pitke vode i čekati 100 godina da skoči cijena. Drugo svi su vam padovi bili očiti-pa to je zbilja super! Daj budi mi broker?

vidis…
da si kupovao HT na 295, 305, 350, VERN na 95 i 102, ERNT na 2680, onda ni tebi ne bi pala vrijednost potrfelja
jos imam i atgr , igh, …tu sam u laganom minusu…
i to je to.
koliki je pad tih dionica ako sam nadokupljivo po niskim cijenama?

neki se rugaju i na silu hoce biti najpametniji, jebiga – ne ide…ne ide na silu.

napisao sam jucer u postovima svoje cijelo promisljanje o nacinu slaganja stabilnog portfelja…


blueman: ” EBITDA 126 mil. kn EBITDA 56 mil. kn (down 125%) ” down 125%?

htio kolega reći – 55,5%

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Duser: ” blueman: ” EBITDA 126 mil. kn EBITDA 56 mil. kn (down 125%) ” down 125%? ” Ma to je kolega računao kroz oporavak, optimistično.

Da, dosta me neugodno iznenadilo…
vrlo neugodno.
Nikad im nisam vjerovao, zato nikad nece biti firma kao ATGR..
Prospekt totalno podbacio, krivu dionicu je ROMF branio…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

@VENDETTA

evo ti slika lede u zadnjih 6 mjeseci pa ti reci jel bilo tesko pogoditi..


neumoran si drukeru pa ima ljudi ovde sto idu na malo duze stanice statije pobogu brate haha pa smjesan si do BOLA

Znam da boli ali kako bi tek moglo boliti….. Baci pogled na ovo od proslog tjedna i pogledaj koliko su pogodili do sada. Ja gledao Atpl, dlkvi i viro te moram priznati da nije lose…. [bye][bye][bye][bye][bye]

http://trendsignali.com/index.php?option=com_content&task=view&id=236&Itemid=125

skype - ivek1234



@tigrus

Pa vi ste kolega koliko vidim zbilja veliki znalac!
Vaše dinice nisu doživjele krah-a sve na ZSE i ostatku svijeta je.Pa jeli vi ulažete u dionice uopće ili se to samo tješite? Možda imate samo neke totalno nelikvidne ali onda me zanima kako bi došli do novaca da vam trebaju. Nemojte mi samo početi sa pričama kako vam ti novci sigurno neće trebati jer ste onda trebali kupiti spremnik pitke vode i čekati 100 godina da skoči cijena.
Drugo svi su vam padovi bili očiti-pa to je zbilja super!
Daj budi mi broker?

Nemoj tako, Krezumica nije los covjek ali eto, malo covjek masta…… [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

nemojte dilat falše stranice.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


nemojte dilat falše stranice.

Kao sto rekoh, malo usporedih kraj proslog tjedna i pocetak ovog na par navedenih dionica Sto da ti kazem. Pogledaj sam…. For the record, ja ti bas ne vjerujem bez rezervno u TA vezano za buducnost. To mi je OK post mortem analiza. Ali ako se odredjen broj ljudi ravna po njoj, a ravna se, oda upravo iz tog razloga i ima odredjeni utjecaj na trziste.

skype - ivek1234

New Report

Close