Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Usput da li ima koji index na svijetu koji je pao više od nas? Ja koliko sam sad pregledao , nema. A nitko nema toliko razloga za rast kao mi. A za pad ni jedan jedini.[cry]

vish ti to kak je to kad strumpfovi pocnu kolo vodit.,…ima da svi slushate papu strumpfa- ivecka 365, covjek ocigledno nesh zna, a znanje se cijeni


ukupan promet 45 milja od toga potroceno na bull run 15 milja a iskrcaj 30 milja.Po Dtrade-u mogli bi sad malo gore lagano a ne onak panicno,mislim da smo dno dodirnuli na 3832 dok sam postal jos je mal opao[embarass]

U biti je crobex u minusu oko 2 % isto kao sto je jucer zavrsio u +3, onako odokativno, stvarno je glup ovaj sistem na zse

No pain no Game

Biće ipak danas plus.

Morgan Stanley, the second-largest US investment bank, said first-quarter earnings fell amid write-downs in mortgages and other assets yet exceeded the market’s lowered expectations by a wide margin.

http://www.cnbc.com/id/23703724

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


wiking: ” ukupan promet 45 milja od toga potroceno na bull run 15 milja a iskrcaj 30 milja.Po Dtrade-u mogli bi sad malo gore lagano a ne onak panicno,mislim da smo dno dodirnuli na 3832 dok sam postal jos je mal opao[embarass] ” U biti je crobex u minusu oko 2 % isto kao sto je jucer zavrsio u +3, onako odokativno, stvarno je glup ovaj sistem na zse

Ak se ovako završi kakav će to MINUS na otvaranju sutra biti!!!

Mislim da je ova euforija zaustavljena uoci danasnjeg priznanja Kosova!

vrijeme je za lagani popodnevni pocinak,amur se bacaka po zeludcu pa ga idem umiriti[thumbsup][yawn]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


roger: ” wiking: ” ukupan promet 45 milja od toga potroceno na bull run 15 milja a iskrcaj 30 milja.Po Dtrade-u mogli bi sad malo gore lagano a ne onak panicno,mislim da smo dno dodirnuli na 3832 dok sam postal jos je mal opao[embarass] ” U biti je crobex u minusu oko 2 % isto kao sto je jucer zavrsio u +3, onako odokativno, stvarno je glup ovaj sistem na zse ” Ak se ovako završi kakav će to MINUS na otvaranju sutra biti!!!

SUTRA će zaključna danas biti dosta visoko, tako da će dionice rasti da bi došli do te cijene.
Zato se danas kupuje od drhtavaca na dnu !!!

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Ne nego će se sutra nastaviti agonija padanja.

@tigrus

Pa vi ste kolega koliko vidim zbilja veliki znalac!
Vaše dinice nisu doživjele krah-a sve na ZSE i ostatku svijeta je.Pa jeli vi ulažete u dionice uopće ili se to samo tješite? Možda imate samo neke totalno nelikvidne ali onda me zanima kako bi došli do novaca da vam trebaju. Nemojte mi samo početi sa pričama kako vam ti novci sigurno neće trebati jer ste onda trebali kupiti spremnik pitke vode i čekati 100 godina da skoči cijena.
Drugo svi su vam padovi bili očiti-pa to je zbilja super!
Daj budi mi broker?

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

http://biz.yahoo.com/ap/080319/earns_morgan_stanley.html

[wink]

Magma koma izvjestaj., jako koma
Drvio sam vam da nece ostvariti prospekt i to se ostvarilo.

Prospekt:
Sales 954 mil. kn,
EBITDA 126 mil. kn
Net income 59 mil. kn

Actual
Sales 812 mil. kn (down 15%)
EBITDA 56 mil. kn (down 125%)
Net income 7 mil. kn

Sad ce se cekati FCFE puno puno duze, normalno da je cijena otisla ovako…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close