Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kakva navlakuša!
znate šta sada medvjedi rade?

@ simone

Mora se uzeti u obzir da su se zbog svih tih globalnih događanja vrijednosti
pomaknule, i svaki od nas ih sam procijenjuje.

a da zamolimo barba bafeta da malo otkine od džeparca i poboljša likvidnost na našoj burzi?
čovjek je dokazani filantrop.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


zasto bi se skulirao?
kako netko bez povlastenih inforamcija moze predvidjeti da ce “veliki igrac” rasprodati svoj potrfelj?

Cinjenice + njihovo povezivanje + psihologija + iskustvo + puno utakmica u nogama + jos puno toga.

Mica Maco sa svojim nacinom razmisljanja mozessamo zavrsiti kao trofej na necijem zidu ili koza ispred kamina. [lol] [lol] [lol]

I kaj sada da vam opet velim?????

It is AGAIN to late for I told you so story!

Ajmo, cekam sada salvu pitanja za koga radim, kako drukam itd…..

skype - ivek1234

onaj dioki bolje da drze blokanog do 16h[undecid]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


tigrus: ” zasto bi se skulirao? kako netko bez povlastenih inforamcija moze predvidjeti da ce “veliki igrac” rasprodati svoj potrfelj? ” Cinjenice + njihovo povezivanje + psihologija + iskustvo + puno utakmica u nogama + jos puno toga. Mica Maco sa svojim nacinom razmisljanja mozessamo zavrsiti kao trofej na necijem zidu ili koza ispred kamina. [lol] [lol] [lol] I kaj sada da vam opet velim????? It is AGAIN to late for I told you so story! Ajmo, cekam sada salvu pitanja za koga radim, kako drukam itd…..

neumoran si drukeru pa ima ljudi ovde sto idu na malo duze stanice statije pobogu brate haha pa smjesan si do BOLA


tigrus: ” zasto bi se skulirao? kako netko bez povlastenih inforamcija moze predvidjeti da ce “veliki igrac” rasprodati svoj potrfelj? ” Cinjenice + njihovo povezivanje + psihologija + iskustvo + puno utakmica u nogama + jos puno toga. Mica Maco sa svojim nacinom razmisljanja mozessamo zavrsiti kao trofej na necijem zidu ili koza ispred kamina. [lol] [lol] [lol] I kaj sada da vam opet velim????? It is AGAIN to late for I told you so story! Ajmo, cekam sada salvu pitanja za koga radim, kako drukam itd…..

Kolega IVEK123, vi vidim day treydate na veliko kad malo drukate gore, a malo dole.
Do kraja dana smo u plusu. Uobičajne oscilacije.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


onaj dioki bolje da drze blokanog do 16h[undecid]

Zašto je blokiran, pa rast je par postotaka od jučer.
[cool]

Opet će Evropa i Amerika završiti danas u plusu. Ali bolje da ih više ne pratimo i da se okrenemo jučerašnjoj temi a to je ova naša mafija i prosvjed na markovom trgu.
Ja sam spreman i na nemirni prosvjed jer imam uloženo u dionice cijelu imovinu. Mafija što je masakrirala crobex treba to i platiti. I nemojte mi sada vi s 3 dana staža na burzi soliti pamet jer nemate pojma o tome da su i kako su vani ulagači zaštićeni a ovo kod nas sve kontra.[undecid]

Ovo je već bolje, treba prodaju testirat maximalno.

ukupan promet 45 milja od toga potroceno na bull run 15 milja a iskrcaj 30 milja.Po Dtrade-u mogli bi sad malo gore lagano a ne onak panicno,mislim da smo dno dodirnuli na 3832

dok sam postal jos je mal opao[embarass]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


ukupan promet 45 milja od toga potroceno na bull run 15 milja a iskrcaj 30 milja.Po Dtrade-u mogli bi sad malo gore lagano a ne onak panicno,mislim da smo dno dodirnuli na 3832

Danas kolega, opet smiješak od Crobexa,jel tako?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close