Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


drhtava_r.: ” guster: ” zanima me mišljenje. da li će nakon što se odblokiraju zblokirene dionice doći do: a) nemilog rasta crobex na +10% [thumbsup] b) ili pak pada crobex na +0,16 %[cool] ” Niti jedno, ali ipak puno blize b)[undecid] ” nadam se da ne misliš -0,16 crobex [cry]

evo ga nažalost na -,18

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

uzas od 8 dionica koje imam samo su mi 2 narasle danas,ostale su u minusu u odnosu na juce,fuj,bljak[bye]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Onda? Idemo li gore do kraja dana ili se pad nastavlja do unedogled?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


vlad1111: ” ili iskrcaj tradera ili bullshit-trap. ” Prije će biti da je završio ukrcaj. Sad ćemo vidjeti velike kakvu igru oni igraju.

Žurba je vrat slomila!!!

ma, svaki put kad FED sreže kamatne stope, imamo jedan dan opakog zelenila…što u svijetu, što kod nas…a nakon toga [embarass]

marcipan
korisnik od: 01.12.2006.
lokacija:
broj poruka: 1292

ma, svaki put kad FED sreže kamatne stope, imamo jedan dan opakog zelenila…što u svijetu, što kod nas…a nakon toga [embarass]

Ovo je bilo tipično navlačenje naivaca i iskrcavanje velikih.[bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


sava: ” vlad1111: ” ili iskrcaj tradera ili bullshit-trap. ” Prije će biti da je završio ukrcaj. Sad ćemo vidjeti velike kakvu igru oni igraju.” Žurba je vrat slomila!!!

ovo je kao kad dođe veliki val pa ostane samo pjena od njega…
[cry]

živjeli!!!

Sve je tako jednostavno. Kad prođu dva dana velikog pada pustiš još
dan dva prodaju da ti sve preda i tek onda se trend polako okreće.
Extremna ponašanja su jedno od naših glavnih genetskih karakteristika
pa nikako da nađemo ravnotežu što jako pogoduje brzinskim zaradama ili
gubicima.

jučer su ameri grizli do zatvaranja a kod nas je brzo posustala kupnja,ne bi me čudilo da završimo crveni

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

FTSE 100 5,533.00 -72.80 -1.30%

DAX 6,324.42 -68.97 -1.08%

CAC 40 4,546.66 -35.93 -0.78%

vidim u europi se razbacili!!!!
[sealed][sealed][sealed]

Four Star General


Sve je tako jednostavno. Kad prođu dva dana velikog pada pustiš još dan dva prodaju da ti sve preda i tek onda se trend polako okreće. Extremna ponašanja su jedno od naših glavnih genetskih karakteristika pa nikako da nađemo ravnotežu što jako pogoduje brzinskim zaradama ili gubicima.

Sve je to u redu ali ova dva dana su se produljila na 2 mjeseca kolega[kiss]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


jučer su ameri grizli do zatvaranja a kod nas je brzo posustala kupnja,ne bi me čudilo da završimo crveni

Dakle idemo u Ameriku po nove zube!

New Report

Close