Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

wiking:

heh ATPL veci juce na zatvaranju nego sadasnja zadnja a pokazuje kao +5%.J….. ih to racunanje Crobex-a,samo izmanipuliraju prividni rast a ono corak

Preporučio bih onima tanjim iz matematike da pod hitni idu na instrukcije ili se okanu trgovine.

sry al ak si mene navodio znaci da se odnosi na mene EOD

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


da al me je Sava uzasno uvrijedio da naucim matematiku i da ne trgujem vise,kak me je to pogodilo jos ne mogu ksebi doc a samo sam htio da oni koji ne znaju da se ne zalijecu na prividnom zelenilu kao sto je investor…

meni je jučer reko da sam prolupo i da imam čir na želucu…
nemoj se sekirat oko takvih komentara…


… ” da al me je Sava uzasno uvrijedio da naucim matematiku i da ne trgujem vise,kak me je to pogodilo jos ne mogu ksebi doc a samo sam htio da oni koji ne znaju da se ne zalijecu na prividnom zelenilu kao sto je investor…

Ma još jedan put se ispričavam!
Nije bilo upereno tebi.
Slažem se u potpunost s tobom, ji još dodajemda se na način na koji se ovo vodi s prosjecima marginalizira volatilnost dionice.


Ovo bi definitivno mogli biti margini od ponedjeljka.

a mogao bi biti i bullshit trap.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

wiking:

… ” da al me je Sava uzasno uvrijedio da naucim matematiku i da ne trgujem vise,kak me je to pogodilo jos ne mogu ksebi doc a samo sam htio da oni koji ne znaju da se ne zalijecu na prividnom zelenilu kao sto je investor…

Ma još jedan put se ispričavam!
Nije bilo upereno tebi.
Slažem se u potpunost s tobom, ji još dodajemda se na način na koji se ovo vodi s prosjecima marginalizira volatilnost dionice.

OK[thumbsup] kak se ljutim tak se i odljutim[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Evo nas i u minusu.

3.840,05 -0.04% 67.115.022,23

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

plavi:

Dionice su dugoročno ulaganje, pa nema brige.Nek padne i ispod prosječnih od jučer što se mene tiće. Glavno da se prodaje sa minusom.[wink]

slažem se da su dugoročno ulaganje…ne slažem se da se prodaje s minusom…
oporavka još nema…
iako neke veseli ovo trenutno zelenilo…

Prodaje se sa minusom dosta toga, pa na Ingri je protrgovano daleko preko cijelog free floatoa na ciejnama preko trenutne tržišne pa kako se onda ne prodaje sa minusom?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Evo nas u minusu… sad će i negativne blokade…
Nema me tjedna a ono gore nego kad sam otišao…

Pun mi je kufer naše burze, najbolje preselit na WS…

Odoh opet na 2 tjedna…[angry] [angry] [angry]

Ajde sada mi je već lakše, opet minus, na to smo navikli.[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Prodaje se sa minusom dosta toga, pa na Ingri je protrgovano daleko preko cijelog free floatoa na ciejnama preko trenutne tržišne pa kako se onda ne prodaje sa minusom?

nismo se skužili…
naravno da se prodaje s minusom…i to ne samo na Ingri…bit će na većini dionica…
al ja nisam pobornik takve prodaje…a oni koji prodaju, nek samo izvole…[wink]

cini mi se da cemo danas jos zavrsiti u minusu

Neda mi se citirati samog sebe ali još ujutro kad smo na relativno malom prometu zabljesnuli na 2,6 najviše, smrdilo mi je na pesimizam opet[bye]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

New Report

Close