Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam mislio općenito.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

evo pojavio se po obicaju vec svakodnevni okrugli promet na ZLAR od 300 dionica po okruglih 400,00 kn

“Please, God, Just One More Bubble.”

PTKM rast od 3,37%, lijepo.[smiley2]

…iskrcaj (prekrcaj) na TNSA…cca. 1,25mil kn u sutu po 11250kn…

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

SLDM me svaki dan sve vise fascinira.
Najniza 120,01
Najvisa 120,03
Zadnja 120,02

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


PTKM rast od 3,37%, lijepo.[smiley2]

Ispravak: 4,57% [smiley2]


evo pojavio se po obicaju vec svakodnevni okrugli promet na ZLAR od 300 dionica po okruglih 400,00 kn

Jel ima tko kakvu viziju kad bi ZLAR mogao gore jer me vec lagano nervira da je tu izmedju 380-400 vec mjesecima?

Arap: ” evo pojavio se po obicaju vec svakodnevni okrugli promet na ZLAR od 300 dionica po okruglih 400,00 kn ” Jel ima tko kakvu viziju kad bi ZLAR mogao gore jer me vec lagano nervira da je tu izmedju 380-400 vec mjesecima?
[/quote]
pa poanta toga i je da iznervira i tebe i mene i sto vise drugih, a s obzirom na Skoju u prvih deset, ja se sve manje zivciram

“Please, God, Just One More Bubble.”

darko09:

Ako netko koristi povlaštene informacije treba ga sankcionirati prema pravilima burze, ako takvih informacija nema radi se o čistom navlačenju radi povoljnijeg izlaska.

baš i ja razmišljam tako nekako

Ako netko baš “navlači” s tolikim novcima, svaka mu čast! Navlačenja redovito ne izgledaju baš tako… sa 776780.00 kn prometa?!

mauricije:

darko09:

Ako netko koristi povlaštene informacije treba ga sankcionirati prema pravilima burze, ako takvih informacija nema radi se o čistom navlačenju radi povoljnijeg izlaska.

baš i ja razmišljam tako nekako

Ako netko baš “navlači” s tolikim novcima, svaka mu čast! Navlačenja redovito ne izgledaju baš tako… sa 776780.00 kn prometa?!


Danas kupuju navučeni, a ne navlakači.

po omjeru k/p čini se da bi i Đuro mogao uzbrdo

TNSA od dolje danas, IMHO vrh je dostignut, oni koji su danas kupovali po najvišoj cijeni, načekaće se..

kolega darko, pogledajte fundamente Finvesta, sve dobro proučite, pa ćete shvatiti zašto ljudi to kupuju

New Report

Close