Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

marcipan
korisnik od: 01.12.2006.
lokacija:
broj poruka: 1286

stvarna predodžba stanja je da smo u govnima…jer jučerašnja prosješna cijena je bila nešto niža od trenutnih današnjih…a kako stvari stoje…na dobrom smo putu da se spustimo na jučerašnje cijene…i to ne one zadnje,već prosječne…

Opet su komentari naših brokera i fond menađera pogrešni umjesto veliki rast bit će veliki pad dionica.[bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

danas bi trebali prodavat margini od prekjučer, ili?

&

[angry]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

plavi:

sava: ” plavi: ” sava: ” wiking: ” heh ATPL veci juce na zatvaranju nego sadasnja zadnja a pokazuje kao +5%.J….. ih to racunanje Crobex-a,samo izmanipuliraju prividni rast a ono corak ” Preporučio bih onima tanjim iz matematike da pod hitni idu na instrukcije ili se okanu trgovine. ” U odnosu na jučerašnju prosječnu ciejnu današnja prosječna je povećana preko 9 %. ” A ZAŠTO današnja prosječna; zar se za limit ne računa zadnja protrgovana, a prosječna tek na koncu trgovanja kao osnova za slijedeći dan. ” Pa nisam niti govorio o limitu. Meni je to stvarna predodžba stanja.

Jedino ispravno, po mom mišljenju, je zadnja od prethodnog dana.

da a kad sam ja to komentirao ti me pljujes jel tako al necu te vrijedjat kao sto si ti mene uvrijedio,sve drhtim ni kucat ne mogu na tastaturi

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

kad seledo odblokira idemo lagano u minus

kako crobex stoji?


Ja si vodim uvijek po zadnjoj protrgovanoj i tak si vodim portfelj,

slažem se…
kad si otvorim portfelj…računa mi se po zadnjoj…a ne po prosječnoj…
to im je super da navuku naivce…evo odbijanca…sve raste po 10%…sve super…pa nakon blokada…iskrcaj…


Dionice su dugoročno ulaganje, pa nema brige.Nek padne i ispod prosječnih od jučer što se mene tiće.
Glavno da se prodaje sa minusom.[wink]

aplause[lol]


@ Sava ne vrijedjaj i ne trkeljaj

Primjetio si nelogičnost, te se komentar nije odnosio na tvoju malenkost.
Slažem se stobom o cijeni po kojoj se vodi portfelj.
Na način kad se vodi po prosječnim cijenama dobivamo DISKONTINUITET na završetku i početku trgovanja.
Ako netko treba PROSJEKE nek si ih sam izračuna.


Dionice su dugoročno ulaganje, pa nema brige.Nek padne i ispod prosječnih od jučer što se mene tiće. Glavno da se prodaje sa minusom.[wink]

slažem se da su dugoročno ulaganje…ne slažem se da se prodaje s minusom…
oporavka još nema…
iako neke veseli ovo trenutno zelenilo…

wiking:

Ja si vodim uvijek po zadnjoj protrgovanoj i tak si vodim portfelj,

slažem se…
kad si otvorim portfelj…računa mi se po zadnjoj…a ne po prosječnoj…
to im je super da navuku naivce…evo odbijanca…sve raste po 10%…sve super…pa nakon blokada…iskrcaj…

da al me je Sava uzasno uvrijedio da naucim matematiku i da ne trgujem vise,kak me je to pogodilo jos ne mogu ksebi doc a samo sam htio da oni koji ne znaju da se ne zalijecu na prividnom zelenilu kao sto je investor…

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Ovo bi definitivno mogli biti margini od ponedjeljka.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

New Report

Close