Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

wiking:

heh ATPL veci juce na zatvaranju nego sadasnja zadnja a pokazuje kao +5%.J….. ih to racunanje Crobex-a,samo izmanipuliraju prividni rast a ono corak

Preporučio bih onima tanjim iz matematike da pod hitni idu na instrukcije ili se okanu trgovine.

KOlega nije ništa krivo rekao! I slažem se da je ovo računanje prema prosječnoj cijeni prethodnog dana nekako neprirodno…


sava: ” wiking: ” heh ATPL veci juce na zatvaranju nego sadasnja zadnja a pokazuje kao +5%.J….. ih to racunanje Crobex-a,samo izmanipuliraju prividni rast a ono corak ” Preporučio bih onima tanjim iz matematike da pod hitni idu na instrukcije ili se okanu trgovine. ” U odnosu na jučerašnju prosječnu ciejnu današnja prosječna je povećana preko 9 %.

A ZAŠTO današnja prosječna; zar se za limit ne računa zadnja protrgovana, a prosječna tek na koncu trgovanja kao osnova za slijedeći dan.

Za uspjeh treba biti mudriji od prodaje. Već sam napiso da
bi bilo mudro skupljat od prodaje nekoliko dana na razinama od zadnja
dva dana. No kako če se odvijat stvar nezahvalno je predviđat.

plavi:

sava: ” wiking: ” heh ATPL veci juce na zatvaranju nego sadasnja zadnja a pokazuje kao +5%.J….. ih to racunanje Crobex-a,samo izmanipuliraju prividni rast a ono corak ” Preporučio bih onima tanjim iz matematike da pod hitni idu na instrukcije ili se okanu trgovine. ” U odnosu na jučerašnju prosječnu ciejnu današnja prosječna je povećana preko 9 %.

A ZAŠTO današnja prosječna; zar se za limit ne računa zadnja protrgovana, a prosječna tek na koncu trgovanja kao osnova za slijedeći dan.

Pa nisam niti govorio o limitu.
Meni je to stvarna predodžba stanja.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


sava: ” plavi: ” sava: ” wiking: ” heh ATPL veci juce na zatvaranju nego sadasnja zadnja a pokazuje kao +5%.J….. ih to racunanje Crobex-a,samo izmanipuliraju prividni rast a ono corak ” Preporučio bih onima tanjim iz matematike da pod hitni idu na instrukcije ili se okanu trgovine. ” U odnosu na jučerašnju prosječnu ciejnu današnja prosječna je povećana preko 9 %. ” A ZAŠTO današnja prosječna; zar se za limit ne računa zadnja protrgovana, a prosječna tek na koncu trgovanja kao osnova za slijedeći dan. ” Pa nisam niti govorio o limitu. Meni je to stvarna predodžba stanja.

Jedino ispravno, po mom mišljenju, je zadnja od prethodnog dana.

danas popodni ili sutra ce se znat trend ovo je sve sto je juce kupljeno danas se prodaje i nesto se zaradi ali pravi trend treba vidit danas pri kraju ili sutra u toku dana najbolje bi bilo lagana stagnacija i polako vrednovat firme prema njihovoj fer cjeni

Mislim da je BULL trap….
Institucionalni navukli raju jučer….

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

stvarna predodžba stanja je da smo u govnima…jer jučerašnja prosješna cijena je bila nešto niža od trenutnih današnjih…a kako stvari stoje…na dobrom smo putu da se spustimo na jučerašnje cijene…i to ne one zadnje,već prosječne…

evo,odblokiralo je DLKV…pitanje je minute kad će opet ispod 1000…

sava:

wiking:

heh ATPL veci juce na zatvaranju nego sadasnja zadnja a pokazuje kao +5%.J….. ih to racunanje Crobex-a,samo izmanipuliraju prividni rast a ono corak

Preporučio bih onima tanjim iz matematike da pod hitni idu na instrukcije ili se okanu trgovine.

U odnosu na jučerašnju prosječnu ciejnu današnja prosječna je povećana preko 9 %.


ma znam kak oni racunaju prosjecna,al to mi je tak glupo da ne moze biti gluplje.Ja si vodim uvijek po zadnjoj protrgovanoj i tak si vodim portfelj,jer sljedeci dan sigurno nece biti trgovanje po prosjecnoj tak da mi je to glupavo racunanje Crobex-a

@ Sava
ne vrijedjaj i ne trkeljaj

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Dionice su dugoročno ulaganje, pa nema brige.Nek padne i ispod prosječnih od jučer što se mene tiće.
Glavno da se prodaje sa minusom.[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

vjerojatno koriste zaključnu cijenu od prošlog dana u izračunu, a od 23.11.2007 zaključna cijena je prosječna, a ne zadnja.

New Report

Close