Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mozda je trap……ili mozda nije..e do kad su dionice u blokadi..do 12??

Previse se jos guraju na prodaji

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

otprli su ATPL

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

ćJoš bi mi mogli završit u minus danas[sad].

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Omjeri K/P su još nepovoljni. Bežanija je počela u današnjem trgoanju….
Europa je u crvenom, a možda na žalost ćemi i mi kako je krenulo.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

ili iskrcaj tradera ili bullshit-trap.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ili iskrcaj tradera ili bullshit-trap.

Prije će biti da je završio ukrcaj.
Sad ćemo vidjeti velike kakvu igru oni igraju.

heh ATPL veci juce na zatvaranju nego sadasnja zadnja a pokazuje kao +5%.J….. ih to racunanje Crobex-a,samo izmanipuliraju prividni rast a ono corak

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

ne nije ovo posao za hanfu
ma ne nije ovo manipulacija trzista
bilo je bolje prije bez ovih u.ranih 10 posto blokade

sramota sramota[bye]

Postanite Eu-robovi

Evo


vlad1111: ” ili iskrcaj tradera ili bullshit-trap. ” Prije će biti da je završio ukrcaj. Sad ćemo vidjeti velike kakvu igru oni igraju.

Evo kakvu igru igraju…

http://www.jutarnji.hr/novac/trziste_kapitala/clanak/art-2008,3,19,fondovi_burza,112831.jl%5Bcry%5D


heh ATPL veci juce na zatvaranju nego sadasnja zadnja a pokazuje kao +5%.J….. ih to racunanje Crobex-a,samo izmanipuliraju prividni rast a ono corak

Preporučio bih onima tanjim iz matematike da pod hitni idu na instrukcije ili se okanu trgovine.

wiking:

heh ATPL veci juce na zatvaranju nego sadasnja zadnja a pokazuje kao +5%.J….. ih to racunanje Crobex-a,samo izmanipuliraju prividni rast a ono corak

Preporučio bih onima tanjim iz matematike da pod hitni idu na instrukcije ili se okanu trgovine.

U odnosu na jučerašnju prosječnu ciejnu današnja prosječna je povećana preko 9 %.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close