Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čini mi se da se dosta ljudi odmah zaletilo da kupi čim prije, a moglo bi se desiti da će cijene opet dolje da će pojedinci u još veće gubitke.

cccccccccc

Opet bulltrap na Ingri, bas me zanima kako ce proci dionice koji su trenutno u blokadi..

Dobro je, samo da ne bude gore.


guster: ” zanima me mišljenje. da li će nakon što se odblokiraju zblokirene dionice doći do: a) nemilog rasta crobex na +10% [thumbsup] b) ili pak pada crobex na +0,16 %[cool] ” Niti jedno, ali ipak puno blize b)[undecid]

nadam se da ne misliš -0,16 crobex [cry]

zanimljivo je bilo na HT mislim da je bilo postavljeno nekih 4600 komada na 326kn koje su maknuli[undecid] ,bit ce sada pipkanja

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


i ja preporučujem oprez. jučer jesmo rasli, prema teoriji “otvoriti niže od prethodnog dana, zatvoriti više uz povećan volumen=točka (dan)preokreta”. no, ja pušem i na hladno. od 150 milja red. prometa cca 100 je bilo na padu do cca 2,3%, a s 50-ak je napravljen preokret od ukupno 3,6%. oprez.

ovo sam napisao u 9:40.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


zanimljivo je bilo na HT mislim da je bilo postavljeno nekih 4600 komada na 326kn koje su maknuli[undecid] ,bit ce sada pipkanja

Zato jer se Evropa bila zacrvenila a ovi pak prate futurese u Americi. Sad se opet futuresi oporavljaju pa će se za koju minutu i Evropa. A onda će i naši opet stavljati naloge na kupnju. koja smijurija, Buffet dok to prati sigurno umire od smijeha.

Ma ovaj skok je normalan jer se ukrcavaju oni koji su se još jučer iskrcavali.
Kad se ispucaju tada će se vidjeti gdje smo i kamo i kojim tempom ćemo ići.
Možda već danas, ali sigurno sutra bit će jasno kakvi su planovi i procjene velikih.

evropa se vraca

Vidim već par promjena naloga kod dionica koje su u blokadi. kako je to moguće?


zanimljivo je bilo na HT mislim da je bilo postavljeno nekih 4600 komada na 326kn koje su maknuli[undecid] ,bit ce sada pipkanja

Bilo je 6400 komada

slažem se sa gornjim postovima. apsolutni oprez, kupnja se pomalo razrjeđuje na dionicama , a prodaja ostaje ista , čak se i povećava .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

wiking:

zanimljivo je bilo na HT mislim da je bilo postavljeno nekih 4600 komada na 326kn koje su maknuli[undecid] ,bit ce sada pipkanja

Bilo je 6400 komada

sry znao sam da sam zamjenio brojke

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close