Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ ivek

Ako pratiš burzu svaki dan a trguješ jednom na godinu ostavi se toga.

Kupnja se slaže….to će biti vatromet na otvaranju.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Dow i dalje iznad Nikkeia! Je li to u svezi s klimatskim promjenama?

DOWN znači dole.
napišimo to kako spada:
D
O
W
N

DOW iznad Nikkei.
meni ovo skroz na mistu.

DOWN znači i pokoriti.
tko koga?
DOW pokorio Nikkei.

meni i ovo skroz ok.

eni ader opinion?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

sava:

Dow i dalje iznad Nikkeia! Je li to u svezi s klimatskim promjenama?

DOWN znači dole.
napišimo to kako spada:
D
O
W
N

DOW iznad Nikkei.
meni ovo skroz na mistu.

DOWN znači i pokoriti.
tko koga?
DOW pokorio Nikkei.

meni i ovo skroz ok.

eni ader opinion?


Kriza opasno djeluje na neke ljude čini mi se [lol] [lol] [lol] [lol]

Ivek zezno si se. A ništa, prebaci se u nekretnine. Danas će se vidjeti da su zbog tebe i sličnih mnogi ljudi popušili veliku lovu. Postavljanje naloga na kupnju je strašno. a pošto su vjerojatno i skriveni još na mnogima treba dodati nulu.[bye][thumbsup]


pa čiji si ti igrač?!
Klasicno pitanje covjeka koji ocigledno ne razumije trenutna zbivanja i trendove. Sto vise reci…. Da si razmislio svojom glavom prije kada su ove price pocele perspektivi bi ti izgledala drugacije. Sorry ali nas nekolicina je upozoravala da se ovo sprema samo sto je vecina ovdje bila uzasno bahata i arogantna jer je posisala pamet cijelog svijeta pa nas ispljuvala na pasja kola. The rest is history. I na kraju svega ti pitas “ciji si ti igrac”????
prošli tjedan si govorio da te ne zanima burza do iza ljeta
Burza me zanima 24 sata dnevno. Ulaz me ne zanima vjerojatno do ljeta. Ako probije 3000 onda ce me zanimati i prije! OK! Jel sada jasno! xmenergy: ” kaj ti to treba u životu? frustracija doma pa je izbaciš na forumu, ha ? ” Sto se frustracija tice – no comment. Ja razloga za frustracije fakat nemam kao niti ti. Uzivaj u ovom dok traje jer vjerojatno nece dugo.
[/quote]

bok,
evo mog promisljanja – ocito je da neki imaju povlastene informacije i to treba shvatiti ozbiljno.
lijepo od njih je to sto sve podjele sa kolegama na forumu, ali njihovi motivi nisu altruisticki nego sire te informacije kako bi povecali efekt svog nauma.
“veliki ulagac je odlucio rasprodati portfelj, a ostali su ga slijedili”
cilj dijeljenja ovakvih info je u svrhu stvaranja sto veceg broja sljedbenika i povecavanja efekta…
slazes li se?

@IVEK
ako moja zadnja analiza iz predhodnog posta nije tocna, ja se ispricavam jer sam te onda nepravedno optuzio za nedjela…

Mislim da se danas nebi trebalo zaletavat, još uvijek bi trebalo testirat
prodaju.


Mislim da se danas nebi trebalo zaletavat, još uvijek bi trebalo testirat prodaju.

ja mislim da je ovo gotovo siguran rast i nije bull trap…
nikom se ne isplati trgovati na ovim razinama jer su svi u minusu.

mada je glavno da se vrati povjerenje ulagaca u burzu….



@IVEK
ako moja zadnja analiza iz predhodnog posta nije tocna, ja se ispricavam jer sam te onda nepravedno optuzio za nedjela…

čovjek je ovo predvidio dok još ti nisi ni pisao na forumu, daj se malo skuliraj tigriću

&


Mislim da se danas nebi trebalo zaletavat, još uvijek bi trebalo testirat
prodaju.

Zašto da kupiš jeftinije kad možeš sutra skuplje![thumbsup]


Mislim da se danas nebi trebalo zaletavat, još uvijek bi trebalo testirat prodaju.

i ja preporučujem oprez.
jučer jesmo rasli, prema teoriji “otvoriti niže od prethodnog dana, zatvoriti više uz povećan volumen=točka (dan)preokreta”.

no, ja pušem i na hladno. od 150 milja red. prometa cca 100 je bilo na padu do cca 2,3%, a s 50-ak je napravljen preokret od ukupno 3,6%.
oprez.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close