Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma dečki imam svoj poznati osjećaj da bi mogao osvanuti kao pomoćnik direktora Zagrebačke burze, g. R.Motušića.
Tako mi barem moj grah kaže ( ali možda je trač ).
Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Ovo se ne vidja svaki dan. FNVC ima veći promet nego INA.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


Ovo se ne vidja svaki dan. FNVC ima veći promet nego INA.

Izgleda da se netko boji da ne pobjegne previše…[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Evo čim je netko počeo kupovati PTKM, dođe netko i velikodušno ponudi prodati jeftinije. Pametni znaju čemu služi pojas netko bi rekao !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Danas preko 20 paketa po 22 komada otišlo INE.

FNVC se prije nekoliko dana mogao kupiti po 500 kn , danas ga plaćaju po 525 kn . Promet 506 700 kn u 16 transakcija. U javnosti nema nikakve nove informacije. Ako netko koristi povlaštene informacije treba ga sankcionirati prema pravilima burze, ako takvih informacija nema radi se o čistom navlačenju radi povoljnijeg izlaska.


Ako netko koristi povlaštene informacije treba ga sankcionirati prema pravilima burze, ako takvih informacija nema radi se o čistom navlačenju radi povoljnijeg izlaska.

baš i ja razmišljam tako nekako


FNVC se prije nekoliko dana mogao kupiti po 500 kn , danas ga plaćaju po 525 kn . Promet 506 700 kn u 16 transakcija. U javnosti nema nikakve nove informacije. Ako netko koristi povlaštene informacije treba ga sankcionirati prema pravilima burze, ako takvih informacija nema radi se o čistom navlačenju radi povoljnijeg izlaska.

To je tako na burzi stvar je procijene i datog trenutka , nije uvijek sve u BRA analizama i fundamentima ( iako u fundamentima je obično puno toga ). Nema nikakvih povlaštenih informacija barem koliko ja znam.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A možda fundamenti govore u prilog rasta cijene.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Tako je poglavico Deset Medvjeda, to je ključna riječ – fundamenti. Držite se nje,hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


A možda fundamenti govore u prilog rasta cijene.

A ne fundamenti sigurno ovdje ne govore u prilog tome.
Ne govore istina bog nit suprotno, onako li-la.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Da se malo korigiram / pojasnim prethodni post odnosno svoja razmišljanja , dakle mislio sam na fundamente u odnosima zadnje izvješće i izvješće prije toga , a ne opčenito.[smiley11]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close